Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Laureaci konkursu Straży Miejskiej

28 kwietnia 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Moja rada na odpada po raz kolejny zorganizowanego przez Straż Miejską w Kielcach we współpracy z Wydziałem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Kielcach i Domem Kultury Białogon.

 

„Dzień na niebiesko”

2  kwietnia 2021 r. uczniowie i nauczyciele SP 33 w Kielcach  włączyli się w ogólnopolską akcję Polska na niebiesko, organizowaną w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, którego celem jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu oraz uwrażliwianie społeczeństwa na potrzeby osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu

Uczniowie klasy I b pod kierunkiem wychowawcy p. Mirosławy Skuzy chętnie realizują zadnia edukacji żywieniowo – kulinarnej w ramach programu Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu. Pierwszoklasiści postanowili poszukać odpowiedzi na pytanie Dlaczego jedzenie jest ważne?  

 

Sukces uczennicy SP 33 w konkursie międzyszkolnym

21 kwietnia 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie IV Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Informatycznego Nasze polskie krajobrazy, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 27 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kielcach. Jego celem było dostrzeganie bogactwa i piękna otaczającej przyrody oraz zachęcenie do jej poszanowania. Uczennica klasy VII f Gabriela Mogielska zajęła I miejsce. Gratulujemy sukcesu!

Wyniki konkursu „Wiosenka z piosenką” dla klas I - III

22 kwietnia 2021 r. uczniowie klas młodszych po raz kolejny wzięli udział w szkolnym konkursie WIOSENKA Z PIOSENKĄ. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować piosenkę o tematyce wiosennej oraz zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas krótkiego nagrania. Rozśpiewane i barwne występy obejrzało oraz oceniło profesjonalne jury, które wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

MAMY LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH!

W roku szkolnym 2020/2021 SP 33 może poszczycić się aż sześcioma tytułami laureata oraz dziewięcioma tytułami finalisty w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach.

W krainie elfów i olbrzymów

W dniu 10 marca 2021 r. uczniowie klasy I b – wychowawca p. Mirosława Skuza, klasy II d – wychowawca p. Anna Sroka oraz klasy III c – wychowawca p. Jolanta Wysocka, uczestniczyli w zajęciach warsztatowych online W krainie elfów i olbrzymów prowadzonych przez p. Justynę Mazurek-Schramm w ramach projektu Irlandia w szkole.  

Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczego dla klas IV „Tajemnice przyrody”

9 kwietnia 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs przyrodniczy Tajemnice przyrody. Składał się z dwóch etapów: pierwszy polegał na wykonaniu dowolną techniką pracy dotyczącej zdrowego stylu życia, drugi na rozwiązaniu testu wiedzy za pomocą aplikacji Teams.

Wyniki konkursu „Wiosenka z piosenką”

8 kwietnia 2021 odbyło się przesłuchanie i rozstrzygniecie Szkolnego Konkursu dla klas IV – VII WIOSENKA Z PIOSENKĄ, zorganizowanego przez nauczycieli SP 33: p. Beatę Wolską-Pawlak, p. Urszulę Fatalską oraz p. Annę Żelazo. Chętni uczniowie mieli za zadanie przygotować piosenkę o tematyce wiosennej i nagrać miniteledysk, mile widziany przez jury był własny akompaniament i tak też niejednokrotnie było.