Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Wycieczka klasy I b i III c na Stadion Leśny

8 czerwca 2021 r. uczniowie z klasy I b i III c udali się na wycieczkę na Stadion Leśny. Dzieci uczestniczyły w lekcji badawczo – doświadczalnej w plenerze, podczas której obserwowały faunę i florę poszczególnych warstw lasu oraz w grupach opracowywały zadania w kartach pracy. Podsumowaniem zajęć był piknik na leśnej polanie oraz zabawy relaksacyjno – sportowe.

Sukces ucznia SP 33 w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Chemicznej

29 maja 2021r odbył się III etap pierwszej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych zorganizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w którym wzięło udział 307 uczniów z całej Polski. Organizator podjął decyzję o przyznaniu tytułu finalisty 143 uczestnikom finału. W tym gronie znalazł się uczeń klasy VIII d - Piotr Szybka. Do udziału w Olimpiadzie przygotowywała pani Mariola Muszyńska. Gratulujemy sukcesu! 

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W dniach 26 maja – 1 czerwca 2021 r. obchodziliśmy XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Tegoroczne hasło brzmiało: Lubimy czytać polskich autorów. Ideą akcji jest zachęcenie rodzin, szkół, przedszkoli, świetlic i innych miejsc, w których przebywają dzieci do regularnego wspólnego czytania.

Sukces uczennic SP 33 w konkursie ekologicznym

W roku szkolnym 2020-2021 uczennice klasy VII f, pod opieką Pani Małgorzaty Dziedzic, w składzie: Gabriela Mogielska, Katarzyna Grudzień, Nikola Janiszewska, Weronika Musialska, Gabriela Lulek oraz Natalia Świderek uczestniczyły w XXX edycji konkursu Ekologia, my i region, w którym żyjemy zorganizowanego przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. 

 

Sukces uczniów w akcji ekologicznej „Na straży Ziemi”

22 kwietnia 2021 r . uczniowie SP 33 z klas IV – VII licznie uczestniczyli w akcji zorganizowanej przez Straż Miejską w Kielcach z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Na straży Ziemi

Sukces uczniów SP 33 w konkursie ogólnopolskim

W okresie od października 2020 r. do kwietnia 2021 r. chętni uczniowie z klasy 6b oraz 8a brali udział w II edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznym InstaLogik 2020/2021, który był adresowany do zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką oraz programowaniem. 

Niespodzianka z okazji Dnia Matki

Uczniowie klasy I b pod kierunkiem wychowawcy p. Mirosławy Skuzy przygotowali montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Matki. 

 

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

W dniach od 8 do 15 maja 2021 r. obchodziliśmy w SP 33 Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Poprzedzał go Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek, który został ustanowiony w 1985 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Tydzień Bibliotek to program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślenie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia oraz promocji czytelnictwa. Tegoroczne hasło przewodnie programu brzmiało: „Znajdziesz mnie w bibliotece…”.

Kreatywne Półkolonie z MSOS

Miejski Szkolny Ośrodek w okresie wakacyjnym organizuje "Kreatywne Półkolonie z MSOS", w których udział wziąć mogą dzieci i młodzież w wieku 7-13 lat z terenu Miasta Kielce.

Sportowe Półkolonie Letnie z MOSiRem 2021

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach planuje organizację Letnich Półkolonii z MOSIRem.