Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Zajęcia terenowe w Rezerwacie „Sufraganiec”

17 czerwca 2021 r. uczniowie klasy 5b wraz z wychowawcą, panią Małgorzatą Klimaszewską oraz uczniowie koła geograficznego z klas 6a, 6b i 6g pod opieką pani Anny Król uczestniczyli w zajęciach terenowych poprowadzonych przez pracowników Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych -panią Magdalenę Bieńkę-Michalik oraz panią Paulinę Pytlas. 

Najmłodsi uczniowie dumnie reprezentują naszą szkołę

W czerwcu 2021 r. uczniowie z klas I, II i III wzięli udział w III TURNIEJU GIER I ZABAW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2021 zorganizowanym przez MOSiR Kielce.

„Dziel się radością czytania – podaruj książkę Seniorowi”

W czerwcu 2021 r. biblioteka przy SP 33 wraz z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Kielcach prowadziła zbiórkę charytatywną w ramach akcji Dziel się radością czytania – podaruj książkę Seniorowi. Celem była popularyzacja czytelnictwa wśród emerytów oraz wsparcie osób, które nie mają możliwości zakupienia ulubionych lektur.

„Zakrętkowe Pogotowie"

W roku szkolnym 2020/2021 biblioteka SP 33 wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie kontynuowała akcję charytatywną Zakrętkowe pogotowie. Zbiórka zakrętek jest prowadzona na rzecz osób potrzebujących pomocy i chorych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cel Pogotowie ratujące życie i zdrowie osób potrzebujących. 1 tona zakrętek = ok 1000 zł.

Wycieczka klasy I b i III c do Ostoi Dworskiej

W dniu 22 czerwca 2021 r. klasy I b i III c, pod opieką wychowawców p. Mirosławy Skuzy i p. Jolanty Wysockiej, uczestniczyły w wycieczce do Zagrody Edukacyjnej Ostoja Dworska w Leśnicy. 

I Świętokrzyska Olimpiada Łamigłówek w klasie III c

W dniu 1 czerwca 2021 r. odbyła się I Świętokrzyska Olimpiada Łamigłówek, której Mistrzami zostali uczniowie klasy III c: Aleksandra Podraza, Aleksandra Trela i Filip Rękas. 

 

Sukces uczennicy SP 33 w konkursie literackim

15 maja 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego o tematyce zdrowotnej pod hasłem Poetycko o zdrowiu, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 w Kielcach.I miejsce w kategorii klasy IV – V zdobyła Natalia Barchan z klasy IV e (nauczyciel języka polskiego – Dorota Łukawska).

Gratulujemy sukcesu!

 

Wycieczka klasy II b i II d do Sobkowa

W dniu 15 czerwca 2021 r. uczniowie klas II b i II d wybrali się na wycieczkę turystyczno–krajoznawczą do Sobkowa. 

 

WYNIKI KONKUSU „Świętokrzyskie Przyszłości”

W dniach 21-30 kwietnia 2021 r. uczniowie klas IV - VIII wzięli udział w Szkolnym Konkursie Świętokrzyskie Przyszłości. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie w programie Minecraft wizji naszego regionu w przyszłości, przestrzeni kojarzącej się z województwem świętokrzyskim, Górami Świętokrzyskimi, krajobrazem, zabudową miejską i wiejską, osiedlem czy SP 33. 

Literackie sukcesy uczniów SP 33

15 maja 2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literackiego, w którym wzięli udział uczniowie SP 33.