NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

Rada Szkoły przy Szkole Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego w Kielcach ustanowiła wyróżnienie Najlepszy z Najlepszych przyznawane corocznie szóstoklasistom. Wyróżnienie wręcza się laureatom w dniu ukończenia szkoły.

 

LUREACI WYRÓŻNIENIA NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

 

2015/2016

Zuzanna Banaś

Julia Bednarczyk

 Julia Chmielewska

Gabriela Gronek

 Martyna Lis

 Jakub Makuła

 Mateusz Matys

 Anna Mazur

 Nikola Nosek

 Anna Palmąka

 Tomasz Puton

 Urszula Szumska

 Zuzanna Świeboda 

2014/2015

Alicja Mikołajczyk

Patrycja Dudek

Julia Szymańska

Damian Kwaśniewski

Natalia Nosek

Zuzanna Janus

Mateusz Janus

Wojciech Sutowicz

Piotr Niestuj

Filip Kaczmarski

Dominika Bąk

Aleksandra Pańtak

Mariola Kocielińska

Daria Kozioł

2013/2014

Aleksandra Buda

Martyna Budzyńska

Małgorzata Grzybowska

Sandra Orkisz

Kamil Pacierz

Julia Putko

Kinga Szwed

Adrianna Żak

2012/2013

Justyna Adamczyk

Michał Frańczak

Klaudia Kijowska

Wiktoria Kulczykowska

Wiktoria Kwiecień

Wiktoria Laskowska

Natalia Liwocha

Wiktoria Miter

Izabela Mojecka

Jowita Pańtak

Julia Pańtak

2011/2012

Wiktoria Adamiec

Jowita Cedro

Michał Gajos

Paulina Grzęda

Patrycja Kozubek

Mikołaj Kwietniewski

Weronika Liwocha

Katarzyna Mazur

Julia Rabajczyk

Sandra Sierociuk

2010/2011

Bartosz Beraś

Jacek Frańczak

Karol Lasocki

Bernard Sokołowski

Natalia Sowińska

Aleksandra Szymczyk

Oliwia Świstek

Daria Ziółkowska

2009/2010

Sandra Ćwikła

Aleksandra Grabarczyk

Karolina Kozłowska

Dominika Książek

Martyna Kułagowska

Aleksandra Łukawska

Olga Niestuj

2008/2009

Alicja Butenko

Wojciech Kita

Julia Lasak

Paulina Żurawska

2007/2008

Wojciech Krajewski

Irmina Morawska

Magdalena Misiowiec

Jakub Święcicki

Albert Zagajny

Sebastian Zagajny

2006/2007

Marlena Kasprzyk

Stanisław Kwiatkowski

Katarzyna Kułak

Igor Rakoczy

Adrian Wąsik

2005/2006

Marcin Czarnecki

Karolina Folusz

Monika Kłonicka

Karolina Kopacz

Małgorzata Nakonieczna

Piotr Pacanowski

Kamila Sobieraj

Małgorzata Szczodra

Karolina Szymańska

Agata Wijaczka

2004/2005

Aleksandra Jarosz

Maciej Kajda

Kornelia Kostka

Kamila Koutny

Agnieszka Krzemińska

Anna Lasak

Monika Leszczyńska

Julia Poniewierska

Izabela Spurek

Anna Sulak

Michał Zajączkowski

Kinga Zuchowicz

2003/2004

Julia Dejneko

Jakub Drej

Dawid Jarczak

Monika Kaleta

Izabela Kitowska

Konrad Klocek

Małgorzata Korus

Sylwia Lesiak

Wiktor Zajączkowski

2002/2003

Karol Armata

Łukasz Chrzęszczyk

Maciej Dudzik

Michał Gmyrek

Dominik Jarczak

Wojciech Jarosz

Klaudia Kowalczyk

Martyna Kowalik

Rafał Kowalski

Agnieszka Lipko

Milena Łońska

Michał Łosiak

Piotr Matysiak

Izabela Mortas

Paweł Rutkowski

Aleksandra Ścięgaj

Kornelia Wieczorek

Karol Więckowski

Agnieszka Zajączkowska

2001/2002

Magdalena Kosińska

Justyna Lech

Elżbieta Michalska

Agata Rokicka

Małgorzata Siewiera

Katarzyna Soboń

Martyna Toporek

Katarzyna Trzpiot

2000/2001

Katarzyna Badura

Ewa Cieniek

Katarzyna Dziopa

Katarzyna Janicka

Aleksandra Kowalik

Aleksandra Nawrot

Katarzyna Nietrzpiel

Anna Pacanowska

Anna Pacholec

Krzysztof Stępień

Karolina Trojanowska

Magdalena Wach

Kamil Wierus

Edyta Zielińska

1998/1999

Michał Bartoszewicz

Paweł Fijałkowski

Liliana Gagis

Piotr Hibner

Magdalena Juda

Anna Kaczanowska

Ilona Kaleta

Krzysztof Lis

Małgorzata Putała

Magdalena Styś

Katarzyna Walusińska

Anna Wąsik

Katarzyna Żurawska

1997/1998

Agnieszka Bartoszewicz

Krzysztof Bugajski

Lech Burzyński

Milena Cedro

Anna Gajdek

Katarzyna Jagodzińska

Elżbieta Jaworz – Dudka

Tomasz Jończyk

Michał Karwasiński

Anna Kowalczuk

Karolina Kryczka

Piotr Kumór

Jarosław Młynarczyk

Justyna Rokicka

Piotr Rutkowski

Piotr Szymański

Izabela Walczak

1996/1997

Magdalena Cabaj

Małgorzata Górska

Magdalena Grudzień

Justyna Grzędzka

Joanna Imielska

Paulina Janusz

Daria Juda

Stefan Nabiałczyk

Karina Nowak

Anna Piasta

Anna Purtak

Małgorzata Słoń

Mirosława Strzęp

Krzysztof Surga

Jolanta Wiśniewska

Karolina Witkowska

Grzegorz Żarowski

1995/1996

Marek Korecki

Mirosław Kurkowski

Paweł Lis

Janusz Lubczyński

Arkadiusz Paciura

Karolina Siudy

Paweł Szałas

1994/1995

Ewelina Biernacka

Krzysztof Gołębiowski

Anna Korecka

Łukasz Kotwica

Małgorzata Kozik

Sergiusz Leydo

Aneta Oborska

Anna Skrzyniarz

Piotr Soboń

Mateusz Śpiewak

Bartosz Waligóra

Marta Wielguszewska