Kronika wydarzeń

Sukces uczennic SP 33

Ania Liwacz z klasy VI E zajęła III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym Książka moim przyjacielem zorganizowanym przez SP nr 12.

Osiągnięcia uczniów SP 33 w roku szkolnym 2012/2013 - sekcja piłki nożnej

1. II miejsce - I Halowy Turniej Piłki Nożnej MOSiR i Czwartaków – grudzień 2013r. Uczestnicy rozgrywek: Jakub Łosiński, Mateusz Pedrycz, Jakub Rozpara, Michał Frańczak, Bartosz Pastucha, Przemysław Bartoszek, Adrian Dieng, Adrian Fałdziński Królem strzelców i najlepszym zawodnikiem został Bartosz Pastucha

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca 2013 r. uczniowie SP 33 zakończyli naukę. Podczas uroczystych apeli najlepsi odebrali świadectwa z paskiem
i dyplomy. Klasy IV A, V C i VI D ze szkolnym chórem przygotowały program artystyczny.

Sukces drużyny dziewcząt z SP 33 w Mistrzostwach Polski w Czwórboju Lekkoatletycznym!!!

10 i 11 czerwca 2013 r. w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski w Czwórboju Lekkoatletycznym. Drużyna dziewcząt
w składzie: Wiktoria Laskowska z kl. VI E, Julia Pańtak z kl. VI C, Jowita Pańtak z kl. VI C, Justyna Adamczyk z kl. VI C, Wiktoria Kwiecień z kl. VI C, Klaudia Kijowska z kl. VI A wywalczyła III miejsce w ogólnopolskim finale.

Niestrudzeni! Kolejny sukces Zielonego Patrolu!

W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie pod opieką pań: Małgorzaty Dziedzic i Joanny Nowackiej monitorowali obszar 35 obejmujący część Stadionu Leśnego w kierunku rezerwatu Biesak-Białogon.

Szkolny Dzień Sportu w SP 33

3 czerwca 2013 r. został zorganizowany w SP 33 Szkolny Dzień Sportu pod hasłem Ruch rzeźbi umysł. Uczniowie z klas IV – VI doskonale bawili się podczas gier i zabaw sportowych, obejrzeli prezentację multimedialną Świętokrzyskie dla aktywnych,
a także opisywali atrakcyjne trasy rowerowe na zajęciach pod hasłem Przewietrz umysł, czyli jak ciekawie spędzić czas bez komputera.

XI Miejskiego Konkursu Plastycznego

Uczniowie SP 33 odnieśli sukces w XI Miejskim Konkursie Plastycznym Poeci dziecięcej radości - Julian Tuwim.

Sportowy sukces uczniów SP 33

Młodzi piłkarze z SP 33 znaleźli się w finale VIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Korona w szkole, który odbył się w SP 27
w Kielcach.

Sukcesy uczniów SP nr 33

Uczennica klasy VI D Wiktoria Miter została finalistką X Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego w roku szkolnym 2012/2013.

Wizyta w SP nr 33 przedstawicieli szkół partnerskich w ramach projektu LLP Comenius

W dniach 11 – 17.05.2013 roku SP 33 gościła przedstawicieli czterech szkół partnerskich biorących udział w projekcie Młodzi Europejczycy zjednoczeni na rzecz zrównoważonego rozwoju w ramach programu LLP Comenius. W spotkaniu wzięło udział 15 nauczycieli z Wielkiej Brytanii, Norwegii, Włoch i Hiszpanii.