Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Światowy Dzień Walki z Otyłością w SP 33

24 października 2019 r. w stołówce szkolnej odbyła się ciekawa prelekcja pani dietetyk Marty Stolarczyk na temat nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży. Skierowana była ona do uczniów klas siódmych i ósmych.

 

Sprzęt sportowy dla SP 33 nagrodą za włączenie się w inicjatywę „EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU”

23 października, w drugim dniu Kongresu Edukacji Przyszłości w Centrum Kongresowym Targi Kielce, zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Kielcach, odbyło się między innymi, podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu – Sportowe Świętokrzyskie 2019. To przedsięwzięcie było inicjatywą Komisji Europejskiej promującej sport i aktywność fizyczną w całej Europie.

 

Wolontariusze w trosce o zdrowie mam

25 października 2019 r. wolontariuszki SP 33 z klas 6a i 6f, pod opieką pani Bogumiły Kępkowskiej, postanowiły zrobić coś dobrego dla mam i wszystkich pań, mieszkanek osiedli Na Stoku oraz Świętokrzyskiego.

 

WOJEWÓDZKI FINAŁ ŚWIETOKRZYSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

8 października 2019 r. odbył się Wojewódzki Świętokrzyski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w  Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt na dystansie 10x800m i Chłopców na  dystansie 10x1000m.

Znamy najlepszych recytatorów w SP 33

28 października 2019 r. w czytelni szkolnej odbył się szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII.

Spotkanie z policjantami

30 września 2019 r. uczniowie klasy II d wraz z wychowawcą odwiedzili  Komisariat I Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Biblioteka da się lubić

18 października 2019 r. podsumowaliśmy akcję skierowaną do uczniów klas I – III, której celem było wykonanie plakatu reklamującego bibliotekę szkolną.

Poszukiwacze zaginionych tytułów

25 października 2019 r. odbyło się podsumowanie akcji Poszukiwacze zaginionych tytułów, która miała na celu promocję czytelnictwa i biblioteki szkolnej.

II Wojewódzki Turniej Szachowy Szkół Podstawowych

22 października 2019 r. w Centrum Kongresowym Targi Kielce podczas II Kongresu Edukacji Przyszłości odbył się Wojewódzki Turniej Szachowy Szkół Podstawowych, na który przybyło 346 uczniów i uczennic ze szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego.

Wycieczka oddziału przedszkolnego do wydawnictwa

23 października 2019 r. oddział przedszkolny wybrał się na wycieczkę do wydawnictwa MAC.