Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Wizyta klas II a na Cmentarzu Partyzantów w Kielcach

Dnia 30 października 2019 r. klasa II a z okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych wybrała się na Cmentarz Partyzantów w Kielcach. Uczniowie zapalili znicze na grobach bohaterów walczących podczas II wojny światowej. Na koniec uczcili ich pamięć minutą ciszy. 

Odwiedziny w miejscu pamięci narodowej

30 października 2019 r. klasy II e i II f wraz z wychowawcami wybrały się pod pomnik Legionów Polskich w Kielcach i zapaliły symboliczne znicze ku czci bohaterom.

Kiszenie kapusty w Ostoi Dworskiej z udziałem klasy III b i II c

W dniu 17 października 2019 roku uczniowie klas III b i II c pod opieką wychowawców: pani Mirosławy Skuzy i pani Jolanty Wysockiej, wybrali się do Ostoi Dworskiej, gdzie uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych Niespieszne opowieści o kiszeniu kapusty.

Uczniowie klasy III b laureatami konkursu Szkolna przerwa śniadaniowa - mleczna, z warzyw, owocowa.

Uczniowie klasy III b zostali laureatami w konkursie pod hasłem Szkolna przerwa śniadaniowa - mleczna, z warzyw, owocowa w ramach „Programu dla szkół".

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października 2019 r. w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca uczniowie edukacji wczesnoszkolnej ćwiczyli na fantomach udzielanie pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

Eksperymenty z wodą w klasie II c i III b

W dniu 1 października 2019 r. uczniowie kl. II c i kl. III b uczestniczyli w zajęciach na temat Znaczenie wody w przyrodzie, przeprowadzonych przez wychowawców: panią Jolantę Wysocką i panią Mirosławę Skuzę. 

Wizyta w ogrodzie botanicznym

17 października 2019 r. uczniowie koła ekologicznego i koła geograficznego pod opieką pań Małgorzaty Dziedzic i Anny Król w ramach obchodów Dnia Krajobrazu udali się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Kielcach.

Dzień Wszystkich Świętych w SP 33

31 października 2019 r. klasy I-III obchodziły szczególny dzień poświęcony Wszystkim Świętym.

Z biegiem Silnicy- rajd pieszy uczniów klasy II c i III b

W dniu 27 września 2019 r. uczniowie klasy II c i III b pod opieką wychowawców, pani Jolanty Wysockiej i pani Mirosławy Skuzy, uczestniczyli w rajdzie pieszym Z biegiem Silnicy, który był jednym z działań w ramach realizacji innowacji pedagogicznej Klub Tropicieli. 

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 17 października 2019 r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.