Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Sukcesy uczniów SP 33 w Halowych Mistrzostwach Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych

8 maja 2019 r. odbył się Finał Halowych Mistrzostw Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych, do którego zakwalifikowało się 29 reprezentantów naszej szkoły.

POMOC WOLONTARIUSZY Z KLASY 8 C W BARDZO SZCZYTNEJ AKCJI

W dniach 10 i 11 maja 2019 r. w Auchan zostały zorganizowane Dni Dawcy Szpiku we współpracy z Fundacją DKMS, która tworzy bazę potencjalnych Dawców komórek macierzystych.

 

Lekcja chemii inaczej, czyli klasa VII c na Kadzielni

8 maja 2019 r. klasa VII c zwiedziła podziemną trasę turystyczną na Kadzielni.

Sukcesy uczniów SP 33 w Halowych Mistrzostwach Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych

8 maja 2019 r. na stadionie MOSiR odbył się Finał Halowych Mistrzostw Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych, do którego zakwalifikowało się 29 reprezentantów naszej szkoły.

Sukces uczennicy SP 33 – Uli Stefanowskiej z klasy VI b

2 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach zostały ogłoszone wyniki XXVI Miejskiego Konkursu Ortograficznego dla klas IV – VIII, który odbył się w ramach obchodów TYGODNIA KULTURY JĘZYKA POLSKIEGO. Uczennica SP 33 – Urszula Stefanowska z klasy VI b pokonała siódmoklasistów oraz ósmoklasistów i zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Wirtualna podróż po niebie

18, 19 i 20 marca 2019 roku uczniowie SP 33 uczestniczyli w pokazach astronomicznych w mobilnym planetarium Supernowa.

Rowerowy Maj

Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii o charakterze konkursu Rowerowy Maj 2019. Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych (klas I – IV) oraz grona nauczycielskiego. Jej celem jest popularyzacja roweru, deskorolki, hulajnogi i rolek jako środka transportu do szkoły oraz nauka dobrych i zdrowych nawyków.

Sukces uczennicy klasy VIII d w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia

15marca 2019 r. odbył się etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowanej po raz XXVII przez Polski Czerwony Krzyż we współpracy z Urzędem Marszałkowskim, Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach.

Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego

25 marca 2019 r. w stołówce SP 33 w ramach realizacji projektu pn. Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty odbył się już po raz drugi Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego.

MAMY LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH!

W roku szkolnym 2018/2019 tytuł laureata w konkursach przedmiotowych dla szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim zdobyło dwoje uczniów SP 33 w Kielcach.