Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Wizyta młodych przyrodników z SP 33 na UJK

11 grudnia 2019 roku uczniowie koła ekologicznego uczestniczyli w spotkaniu na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego

Szkolny konkurs plastyczny „Szopka bożonarodzeniowa”

W dniu 19 grudnia 2019 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas I - III pod hasłem Szopka bożonarodzeniowa zorganizowany przez panią Czesławę Grabias, panią Jolantę Kosakiewicz oraz panią Bożenę Pasek. 

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie III b

W dniu 19 grudnia 2019 r. uczniowie klasy III b pod kierunkiem pani Anny Stępień oraz przy wsparciu pani Justyny Smorąg i pani Kamili Pisarczyk - Osuch, mam uczniów, wykonywali stroiki bożonarodzeniowe.

KONKURS PIOSENKI ŚWIATECZNEJ W JĘZYKU OBCYM

16 grudnia w  naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Obcym.

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie I d

W dniu 19 grudnia 2019 r. w klasie I d odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe poprowadzone przez panią Kamilę Dziwosz, mamę uczennicy Zosi.

Wizyta oddziału przedszkolnego w muzeum

17 grudnia 2019 r. oddział przedszkolny wybrał się na wycieczkę do Muzeum Narodowego w Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach.

Wspólne kolędowanie przy choince Samorządu Uczniowskiego

W ostatnim tygodniu przed Bożym Narodzeniem Samorząd Uczniowski zorganizował  dla klas I – III wspólne kolędowanie przy choince.

Mikołajki jak z bajki

W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej Mikołajki jak z bajki, której celem była zbiórka nowych zabawek, gier, książek oraz puzzli dla dzieci ze Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Kielcach oraz oddziału dziecięcego Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii.

„Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku”

W dniach 6 i 7 grudnia 2019 r. sieć marketów Auchan we współpracy z fundacją DKMS zorganizowała, jak co roku o tej porze, Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku.

Finały Wojewódzkiego Turnieju Szachowego

7 i 8 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół w Kostomłotach II odbyły się Finały Wojewódzkiego Turnieju Szachowego pod nazwą – Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiada.