Nie ma dostępnych aktualności.

Uroczyste podsumowanie konkursów wojewódzkich

17 kwietnia 2018 r. w Sali Konferencyjnej OMEGA w siedzibie Targów Kielce S.A. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego, w którym wzięli udział m.in. świętokrzyski kurator oświaty Kazimierz Mądzik oraz dyrektor ŚCDN w Kielcach Jacek Wołowiec, uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz rodzice laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Wyniki konkurs piosenki w języku angielskim i niemieckim

18 kwietnia 2018 r. odbył się w SP 33 szkolny konkurs piosenki w języku angielskim i niemieckim.

Sukcesy uczniów SP 33 w Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych

W dniach 25 stycznia – 10 kwietnia 2018 r. reprezentanci SP 33 brali udział w Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych.

Udział uczniów SP 33 w internetowej transmisji spektaklu na żywo

13 kwietnia 2018 r. uczniowie klas: V a, V c oraz V f oglądali transmisję Internetowego Teatru TVP dla szkół. Spektakl pt. Chłopcy z Placu Broni wystawił Teatr Pinokio z Łodzi. Został on zrealizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

Miesiąc Języka Ojczystego

W dniach 21 lutego – 21 marca obchodzony był Miesiąc Języka Ojczystego.

Wizyta uczniów klasy I b w Manufakturze Słodyczy

W dniu 6 marca 2018 r. uczniowie klasy I b pod opieką wychowawcy - pani Mirosławy Skuzy wybrali się do  Manufaktury Magia Karmelu w Kielcach.

Lekcja języka niemieckiego w klasie VII c

5 kwietnia 2018 r. gościem w SP 33 był pan Ralph Arzt, który przyjechał do nas z Niemiec z miejscowości Baden Baden.

Przyrodnicze zajęcia klasy I d

28 marca 2018 r. klasa I d wraz z wychowawczynią Jolantą Stalą - Pożogą i mamami uczniów, uczestniczyła w zajęciach pod hasłem „Zaprojektuj ogród marzeń”.

WIOSENKA Z PIOSENKĄ

W marcu, jak co roku w naszej szkole zorganizowany został konkurs wokalny WIOSENKA Z PIOSENKĄ, przygotowany przez panie: Beatę Wolską, Bożenę Pasek, Annę Srokę oraz Donatę Śliwę.

Udział klasy III g w warsztatach „Zaprojektuj ogród marzeń”

W dniu 14 marca 2018 r. klasa III g wraz z wychowawcą p. Agnieszką Żelichowską wzięła udział w warsztatach Zaprojektuj ogród marzeń, które były częścią spotkań z cyklu Przy środzie o przyrodzie.