Rowerowy Maj

Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii o charakterze konkursu Rowerowy Maj 2019. Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych (klas I – IV) oraz grona nauczycielskiego. Jej celem jest popularyzacja roweru, deskorolki, hulajnogi i rolek jako środka transportu do szkoły oraz nauka dobrych i zdrowych nawyków.

Sukces uczennicy SP 33 – Uli Stefanowskiej z klasy VI b

2 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 34 w Kielcach zostały ogłoszone wyniki XXVI Miejskiego Konkursu Ortograficznego dla klas IV – VIII, który odbył się w ramach obchodów TYGODNIA KULTURY JĘZYKA POLSKIEGO. Uczennica SP 33 – Urszula Stefanowska z klasy VI b pokonała siódmoklasistów oraz ósmoklasistów i zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Wirtualna podróż po niebie

18, 19 i 20 marca 2019 roku uczniowie SP 33 uczestniczyli w pokazach astronomicznych w mobilnym planetarium Supernowa.

Sukces uczennicy klasy VIII d w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia

15marca 2019 r. odbył się etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowanej po raz XXVII przez Polski Czerwony Krzyż we współpracy z Urzędem Marszałkowskim, Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach.

Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego

25 marca 2019 r. w stołówce SP 33 w ramach realizacji projektu pn. Wsparcie szkół ogólnodostępnych w realizacji zadań związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianiem edukacji włączającej zainicjowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty odbył się już po raz drugi Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego.

MAMY LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH!

W roku szkolnym 2018/2019 tytuł laureata w konkursach przedmiotowych dla szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim zdobyło dwoje uczniów SP 33 w Kielcach.

Udział uczniów SP 33 w Święcie Teatru

26 i 27 marca 2019 r. z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru (27 marca) uczniowie klas szóstych oraz klasa VII b wzięli udział w wyjściu do Teatru Lalki i Aktora Kubuś na spektakl pt. Nad rzeką, której nie było w reżyserii Martyny Majewskiej.

Chcesz być zdrowy jak ryba, jedz owoce i warzywa - uczniowie klasy II b promują zdrowy styl życia

Uczniowie klasy II b wiedzą jak ważne jest zdrowe odżywianie i aktywność ruchowa oraz jak ogromną rolę w codziennym jadłospisie pełnią owoce i warzywa.

Sukces czwartoklasistów w Międzyszkolnym Konkursie „W świecie baśni”

25 lutego 2018 r. odbył się II (finałowy) etap Międzyszkolnego Konkursu dla uczniów klas czwartych W świecie baśni organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 27 w Kielcach.

Jeśli nie medycyna, to co? Wizyta ósmoklasistów w Szkołach Medycznych OMEGA

1 marca 2019 r. uczniowie klasy VIII d odwiedzili Szkoły Medyczne OMEGA przy ul. Przecznica w Kielcach.

Świętokrzyska zima w pracach fotograficznych uczniów klasy V f

28 lutego 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego Świętokrzyska zima w fotografice dziecięcej i młodzieżowej zorganizowanego po raz XIV w ramach Dni Fotografiki przez Katolicką Szkołę Podstawową w Kielcach.