Nie ma dostępnych aktualności.

Sukces uczennicy SP nr 33 w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

15 grudnia 2017 roku odbył się etap rejonowy XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanejprzez Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża.

„Noc Biologów”

12 stycznia 2018 roku uczniowie klasy IV f wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Dziedzic uczestniczyli w Nocy Biologów organizowanej po raz piąty przez Wydział Biolo i Wydział Matematyczno – Przyrodniczy UJK w Kielcach.

Zdrowe drugie śniadanie

21-22 grudnia 2017 r. uczniowie klas: IV d, e, g poznawali na lekcjach przyrody zasady zdrowego odżywiania.

Jasełka bożonarodzeniowe w SP 33

22 grudnia 2017 r. w kościele Ducha Świętego przeżywaliśmy jasełka.

Uczniowie klasy I B zwycięzcami Plebiscytu Echa Dnia

W piątek 29 grudnia 2017 roku zakończyło się głosowanie w Plebiscycie na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą w Kielcach, w ramach akcji „Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły” organizowanej przez „Echo Dnia”. Klasa I B zajęła I miejsce i weźmie udział w wyprawie do JuraParku w Bałtowie.

SP 33 NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ W WOJEWÓDZTWIE!

19 grudnia 2017 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach odbyło się podsumowanie Roku Sportowego. Szkoła Podstawowa nr 33 zajęła I miejsce w województwie świętokrzyskim we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych za rok szkolny 2016/2017.

Uczniowie klasy IV c w BWA

18 grudnia 2017 uczniowie klasy IV c wzięli udział w warsztatach świątecznych zorganizowanych przez  Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach.

Wystawa świątecznych choinek

Uczniowie klasy II a wraz z wychowawcą panią Bożeną Pasek z okazji świąt Bożego Narodzenia postanowili zorganizować wystawę własnoręcznie wykonanych choinek.

KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZYKU OBCYM

13 grudnia 2017 r. w SP nr 33 odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Obcym.

Wizyta uczniów klas piątych w „Gościnie u Chłopa Świętokrzyskiego”

7, 13 i 15 grudnia 2017 r. uczniowie klas piątych wraz z wychowawczyniami odbyli wycieczki do zagrody edukacyjnej Ostoja Dworska w Leśnicy i wzięli udział w warsztatach na temat: Kultywowanie dawnych tradycji świąt Bożego Narodzenia.