Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Podsumowanie kampanii Rowerowy Maj w SP 33

Korzystając z zaproszenia Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Mobilności Miejskiej oraz Dyrektora Wydziału Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w kampanii o charakterze konkursu pod nazwą Rowerowy Maj.

Klasowy Dzień Talentów

18 czerwca 2019 r. uczniowie klasy II d prezentowali swoje talenty i umiejętności.

BADMINTONKI 33 - SZKOLNY KLUB SPORTOWY

I półrocze trzeciej edycji pozalekcyjnych zajęć sportowych w ramach Programu Szkolnego Klubu Sportowego już za nami. Była to nauka gry w badmintona dla dziewczynek z klas piątych.

Szkolna Liga Szachowa

11 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej im. Św. Stanisława Kostki odbyła się uroczystość zakończenia i dekoracji laureatów XV edycji Świętokrzyskiej Ligi Szachowej.

Na Ratunek – przedstawienie w ramach projektu Szkoła Pozytywnych Myśli

6 czerwca 2019 r. uczniowie klas: II b, IV c, d, e, f i V d pod opieką pani Anny Król wystawili przedstawienie dla dzieci z klas czwartych.

Ogólnopolski konkurs literacki „Rymowanka – Zachęcanka”

Uczennica klasy I d Maja Pindral wzięła udziału w ogólnopolskim konkursie literackim dla uczniów klas I – III szkół podstawowych Rymowanka – Zachęcanka, promującym Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków w 2020 roku.

Śladami bohaterów

W dniach 5-7 czerwca 2019 r. uczniowie klas szóstych brali udział w zajęciach pozaszkolnych organizowanych przez Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Kielce, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kielce w formie ścieżki dydaktycznej BOHATEROWIE WIELKIEJ I MAŁEJ OJCZYZNY realizowanej w ramach projektu Edukacja w Miejscach Pamięci Wiosna 2019.

Konkurs recytatorski WIERSZE DLA MAMY

W dniu 4 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego WIERSZE DLA MAMY.