Nie ma dostępnych aktualności.

Wyniki Szkolnego Konkursu Ignacy Jan Paderewski – kompozytor i polityk

6 listopada 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Ignacy Jan Paderewski – kompozytor i polityk. Został on zorganizowany przez bibliotekę szkolną w dniu urodzin patrona.

W magicznym świecie bajek

5 listopada 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w bibliotece szkolnej pojawili się w towarzystwie swych ulubionych maskotek i książek uczniowie klasy 1 B ubrani w piękne bajkowe kreacje.

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

9 listopada 2018 r. w SP 33 odbyła się uroczysta akademia z okazji  Święta Niepodległości.

Pamiętamy o bohaterach - „Zapal Znicz Pamięci”

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 33 w Kielcach wraz z opiekunami p. Edytą Kolasińską i p. Joanną Śliwińską wzięli udział w akcji Zapal Znicz Pamięci.

UDZIAŁ UCZNIÓW W RAJDZIE PIESZYM DO CIEKOT

15 października 2018 r. uczniowie klas: IV B, V C i V G wzięli udział w pieszym przyrodniczym rajdzie edukacyjnym do Ciekot.

„Szkolni tropiciele przyrody w królestwie grzybów”

12 października 2018 r. uczniowie klasy II e i V f uczestniczyli w przyrodniczych warsztatach terenowych Tropiciele przyrody na start!!! W królestwie grzybów - Wielkie grzybobranie zorganizowanych przez Okręg Ligi Ochrony Przyrody w Kielcach.

Bez charakteryzacji i kostiumu… Spotkanie z aktorem - panem Łukaszem Pruchniewiczem

22 października 2018 r. odbyło się spotkanie z aktorem Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach - panem Łukaszem Pruchniewiczem, na które przybyło wielu uczniów spragnionych rad mistrza.

Uczniowie SP 33 uczą się ratować ludzkie życie!

16 października 2018 r. uczniowie klas: kl. II b, kl. III a, III b, V f, V g i V h uczestniczyli w ćwiczeniach z praktycznego udzielania pierwszej pomocy w ramach Światowego Dnia Przywracania Czynności Serca.

„Wyprawa do wnętrza Ziemi”klasy II d

24 października 2018 r. klasa II d wybrała się na kontynuację ubiegłorocznych zajęć organizowanych przez Centrum Geoedukacji Geopark w Kielcach.

NAJLEPSI RECYTATORZY SP 33

29 października 2018 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski poświęcony polskiej poezji patriotycznej. Uczestników przywitała pani dyrektor Marzena Tranowska, która życzyła wszystkim powodzenia oraz przypomniała, iż konkurs jest organizowany w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.