Aktualności

Uczniowie klas I - III włączyli się w kampanię społeczną POLACY 2012 Wszyscy jesteśmy gospodarzami

12 czerwca 2012 r. odbył się turniej piłki nożnej klas I - III pod hasłem: Szkoła Podstawowa nr 33 kibicuje polskiej reprezentacji na EURO 2012. Inicjatorem i prowadzącym szkolnego turnieju był pan Andrzej Sulak, współorganizatorem Samorząd Uczniowski klas I – III.

Finał Plebiscytu Belfer Roku

31 maja 2012 roku w nowej siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej w Kielcach odbyło się wręczenie nagród laureatom plebiscytu Belfer Roku, który od sześciu lat organizuje Echo Dnia wraz ze Świętokrzyskim Kuratorium Oświaty.

Sukces uczennicy klasy II c

26 maja 2012 roku w siedzibie Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w XXX Konkursie Plastycznym Mój Teatr.

Wizyta we Włoszech w ramach realizacji zadań projektu Eurogames

W dniach 19 - 23 maja 2012 roku w Sorze we Włoszech odbyło się podsumowanie projektu Eurogames.

Sukces uczniów SP nr 33

9 maja 2012 r. w 11. Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego Malowane wierszyki.

Uroczysty apel w SP 33 z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

Klasy VI a, VI b i VI e wraz z wychowawcami przygotowały uroczysty apel. Uczniowie SP 33 uczcili w ten sposób ważne święto narodowe

Finał II Międzyszkolnego Konkursu: Drużyna na medal

Konkurs obejmował uczniów klas I, II i III szkół podstawowych, reprezentowanych przez zespoły trzyosobowe z każdej szkoły. Uczestnicy wybrani zostali drogą eliminacji w swoich placówkach, na podstawie przeprowadzonych testów wiedzy ogólnej, przygotowanych przez organizatorów. Drużynę na medal reprezentował z każdej szkoły - uczeń klasy I , II i III.

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym pod hasłem Bądź ostrożny na drodze

27 kwietnia 2012 roku w SP 18 w Kielcach odbył się finał XVII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym pod hasłem Bądź ostrożny na drodze.

Spotkanie uczniów klas I – II z myśliwym

26 kwietnia 2012 r. w SP nr 33 odbyło się spotkanie z panem myśliwym Dariuszem Knapem.

Szkolny konkurs pod hasłem Wiosna wokół nas

26 kwietnia 2012r. odbył się dla uczniów klas 0 – II szkolny konkurs wokalny pod hasłem: Wiosna wokół nas dla uczniów zorganizowany przez opiekunów działalności ekologicznej i prozdrowotnej – panią Jolantę Młynarczyk i panią Ewę Stramską.