Aktualności

Spotkanie klas I i II z lekarzem stomatologiem

W październiku i listopadzie 2012 r. odbyły się spotkania uczniów klas I i II z lekarzem stomatologiem – panią Urszulą Skrzyniarz

Działalność biblioteki w SP 33

Październik był Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. W 2012 roku obchodzono go pod hasłem Biblioteki szkolne – klucz do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Zajęcia profilaktyczne w klasie II D

Od września do listopada 2012 r. uczniowie klasy II D uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych w ramach programu Możesz Obrać Swój Tor prowadzonych przez pedagogów – p. Urszulę Misiunę i p. Ilonę Kucharską - ze Stowarzyszenia M.O.S.T.

Sukces wokalny uczennicy SP 33

W listopadzie w Kruszwicy odbył się IX Festiwal Śpiewającej Młodzieży Laur – Kruszwica 2012. Wśród najlepszych znalazła się uczennica klasy VI D Wiktoria Miter, która zajęła trzecie miejsce w kategorii wiekowej 9 – 13 lat.

Szkolny konkurs recytatorski dla klas IV - VI

29.10.2012 r. odbył się finał szkolnego konkursu recytatorskiego. Jury w składzie: pani Dorota Łukawska, pani Izabela Królak i pan Dawid Żłobiński - aktor Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach przyznało

Realizacja projektu Otwarta Twoja Kariera

26 października 2012r. w SP 33 gościliśmy malarza ludowego – pana Zbigniewa Glika, który poprowadził zajęcia warsztatowe z dziećmi z grup O oraz uczniami klas III D, III E, III F i II F.

Spotkanie z pielęgniarką

25 października 2012 r. uczniowie z klasy II A, II D i III C uczestniczyli w spotkaniu z pielęgniarką szkolną – panią Barbarą Latacz w ramach realizowanego w szkole Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Śniadanie daje moc.

Akademia dla Rodziców MOC

Rusza Akademia dla Rodziców MOC. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 października 2012r. w godz. 17.00 – 18.30 w sali 163.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 października 2012r. w SP nr 33 odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

10.10.2012r. w SP nr 33 odbyło się pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Dyrektor szkoły pani Marzena Tranowska symbolicznie przyjęła 104 pierwszoklasistów do grona uczniowskiego.