Aktualności

Rowerowy Maj

Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii o charakterze konkursu Rowerowy Maj 2019. Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych (klas I – IV) oraz grona nauczycielskiego. Jej celem jest popularyzacja roweru, deskorolki, hulajnogi i rolek jako środka transportu do szkoły oraz nauka dobrych i zdrowych nawyków.

Szkolna akcja DBAM O SIEBIE, ZDROWO SIE ODŻYWIAM

Opiekunowie działalności ekologicznej i prozdrowotnej - Jolanta Młynarczyk
i Ewa Stramska - zachęciły wychowawców klas I-III i dzieci do udziału w szkolnej akcji: Dbam o siebie, zdrowo się odżywiam.

Bożonarodzeniowe jasełka

21 i 22 grudnia 2011 roku uczniowie SP 33 obejrzeli jasełka, które wprowadziły widzów w niezwykły świąteczny nastrój.

Udział uczniów SP 33 w akcji Szlachetna paczka

9 grudnia 2011 roku uczniowie SP 33 przekazali dla jedenastu rodzin paczki przygotowane w ramach akcji Szlachetna paczka.

Spotkanie uczniów SP 33 ze Świętym Mikołajem

Uczniowie SP 33 zostali zaproszeni na spotkanie ze Świętym Mikołajem, które przygotowało Stowarzyszenie Rodzin Katolickich działające przy parafii Świętego Ducha i Stowarzyszenie Młodzieży Katolickiej przy parafii Świętej Jadwigi.

Konkurs Osobliwości regionu świętokrzyskiego

Dnia 5 grudnia 2011r. odbył się szkolny konkurs wiedzy dla uczniów klas trzecich pod hasłem: Osobliwości regionu świętokrzyskiego zorganizowany przez opiekunów działalności ekologicznej i prozdrowotnej edukacji wczesnoszkolnej
– Jolantę Młynarczyk i Ewę Stramską.

Gala wolontariatu

W ramach obchodów Międzynarodowego Roku Wolontariatu 5 grudnia 2011 roku odbyła się uroczystość, podczas której SP 33 została wyróżniona jako jedyna szkoła w województwie świętokrzyskim i diecezji kieleckiej za bezinteresowną pracę, trud, czas poświęcony drugiemu człowiekowi i otrzymała tytuł Miejsce przyjazne wolontariuszom.

Udział uczniów SP 33 w akcji na rzecz bezdomnych zwierząt

W listopadzie i grudniu 2011 roku uczniowie klas 0 – III aktywnie włączyli się
w akcję Pomagamy bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę.

Apele z okazji Święta Niepodległości

9 listopada 2011 roku w SP 33 odbył się apel dla klas I – III pod hasłem Ignacy Jan Paderewski patronem naszej szkoły, zaś 10 listopada uczniowie klasy V c, VI a, VI c i V b przygotowali przedstawienie z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Sukces naszych uczniów w konkursie „W kolorach logo polskiej prezydencji”

W listopadzie odbyło się rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „W kolorach logo polskiej prezydencji”.

Szkolny konkurs recytatorski

W dniach 18 i 20 października 2011 r. zostały przeprowadzone eliminacje do finału szkolnego konkursu recytatorskiego, którego celem była popularyzacja poezji Anny Kamieńskiej oraz Wisławy Szymborskiej.