Aktualności

Rowerowy Maj

Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii o charakterze konkursu Rowerowy Maj 2019. Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych (klas I – IV) oraz grona nauczycielskiego. Jej celem jest popularyzacja roweru, deskorolki, hulajnogi i rolek jako środka transportu do szkoły oraz nauka dobrych i zdrowych nawyków.

Realizacja projektu Otwarta Twoja Kariera

26 października 2012r. w SP 33 gościliśmy malarza ludowego – pana Zbigniewa Glika, który poprowadził zajęcia warsztatowe z dziećmi z grup O oraz uczniami klas III D, III E, III F i II F.

Spotkanie z pielęgniarką

25 października 2012 r. uczniowie z klasy II A, II D i III C uczestniczyli w spotkaniu z pielęgniarką szkolną – panią Barbarą Latacz w ramach realizowanego w szkole Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Śniadanie daje moc.

Akademia dla Rodziców MOC

Rusza Akademia dla Rodziców MOC. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 października 2012r. w godz. 17.00 – 18.30 w sali 163.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 października 2012r. w SP nr 33 odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

10.10.2012r. w SP nr 33 odbyło się pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Dyrektor szkoły pani Marzena Tranowska symbolicznie przyjęła 104 pierwszoklasistów do grona uczniowskiego.

Wycieczka klasy I A i I C

Klasa I A i I C wraz z wychowawczyniami panią Haliną Janik i panią Jolantą Wysocką odwiedziły Ośrodek Pomocy Dzikim Zwierzętom Ptasi Azyl we wsi Ostrów, w gminie Chęciny, który powstał w 2000 roku i jest jednym z nielicznych tego typu
w województwie świętokrzyskim.

Akademia Przyszlości

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to nowatorski program edukacyjny, który pomaga dzieciom
w przezwyciężaniu kłopotów w szkole.

Szkolny Klub Utalentowanych Ludzi SKUL

W roku szkolnym 2012/2013 Świętokrzyskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej

Udział uczniów SP 33 w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym

W ramach realizowanego w SP nr 33 Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Śniadanie daje moc uczniowie klas I – III uczestniczyli 25 października 2012 r. w spotkaniu z pedagogiem szkolnym – panią Barbarą Migałą.

Indywidualizacja nauczania i wychowania klas I-III szkół podstawowych w Gminie Kielce

W roku szkolnym 2012/2013 w naszej szkole kontynuujemy realizację projektu Indywidualizacja nauczania i wychowania klas I-III szkół podstawowych w Gminie Kielce.