Aktualności

Drugi Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego

Serdecznie zapraszamy na zbliżający się już drugi Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego, który działa na terenie szkoły od ubiegłego roku szkolnego. 
Dzień Otwarty odbędzie się 25 marca br. o godzinie 16:00 w stołówce szkolnej. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zapraszamy!

Uczniowie klas I - III włączyli się w kampanię społeczną POLACY 2012 Wszyscy jesteśmy gospodarzami

12 czerwca 2012 r. odbył się turniej piłki nożnej klas I - III pod hasłem: Szkoła Podstawowa nr 33 kibicuje polskiej reprezentacji na EURO 2012. Inicjatorem i prowadzącym szkolnego turnieju był pan Andrzej Sulak, współorganizatorem Samorząd Uczniowski klas I – III.

Finał Plebiscytu Belfer Roku

31 maja 2012 roku w nowej siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej w Kielcach odbyło się wręczenie nagród laureatom plebiscytu Belfer Roku, który od sześciu lat organizuje Echo Dnia wraz ze Świętokrzyskim Kuratorium Oświaty.

Sukces uczennicy klasy II c

26 maja 2012 roku w siedzibie Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w XXX Konkursie Plastycznym Mój Teatr.

Wizyta we Włoszech w ramach realizacji zadań projektu Eurogames

W dniach 19 - 23 maja 2012 roku w Sorze we Włoszech odbyło się podsumowanie projektu Eurogames.

Sukces uczniów SP nr 33

9 maja 2012 r. w 11. Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego Malowane wierszyki.

Uroczysty apel w SP 33 z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

Klasy VI a, VI b i VI e wraz z wychowawcami przygotowały uroczysty apel. Uczniowie SP 33 uczcili w ten sposób ważne święto narodowe

Finał II Międzyszkolnego Konkursu: Drużyna na medal

Konkurs obejmował uczniów klas I, II i III szkół podstawowych, reprezentowanych przez zespoły trzyosobowe z każdej szkoły. Uczestnicy wybrani zostali drogą eliminacji w swoich placówkach, na podstawie przeprowadzonych testów wiedzy ogólnej, przygotowanych przez organizatorów. Drużynę na medal reprezentował z każdej szkoły - uczeń klasy I , II i III.

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym pod hasłem Bądź ostrożny na drodze

27 kwietnia 2012 roku w SP 18 w Kielcach odbył się finał XVII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym pod hasłem Bądź ostrożny na drodze.

Spotkanie uczniów klas I – II z myśliwym

26 kwietnia 2012 r. w SP nr 33 odbyło się spotkanie z panem myśliwym Dariuszem Knapem.

Szkolny konkurs pod hasłem Wiosna wokół nas

26 kwietnia 2012r. odbył się dla uczniów klas 0 – II szkolny konkurs wokalny pod hasłem: Wiosna wokół nas dla uczniów zorganizowany przez opiekunów działalności ekologicznej i prozdrowotnej – panią Jolantę Młynarczyk i panią Ewę Stramską.