Aktualności

Rowerowy Maj

Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii o charakterze konkursu Rowerowy Maj 2019. Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych (klas I – IV) oraz grona nauczycielskiego. Jej celem jest popularyzacja roweru, deskorolki, hulajnogi i rolek jako środka transportu do szkoły oraz nauka dobrych i zdrowych nawyków.

„Wiosenny lifting” biblioteki SP 33

Zapraszamy do szkolnej biblioteki, która przeszła „wiosenny lifting".

Pomoc dla schroniska FUNDACJI CENTAURUS

Klasa II C wraz z wychowawczynią panią Jolantą Stalą – Pożogą zorganizowała pomoc dla schroniska FUNDACJI CENTAURUS
w Szczedrzykowicach koło Wrocławia, które w dużej części spłonęło w grudniu ubiegłego roku.

Laureaci konkursu czytelniczego dla klas II

Rok 2013 został ogłoszony przez Sejm RP Rokiem Juliana Tuwima. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczy dla klas II pod hasłem Czy znasz wiersze Juliana Tuwima? Oto laureaci rywalizacji

Wyniki XI Miejskiego Konkursu Plastycznego

XI Miejski Konkurs Plastyczny Poeci dziecięcej radości - Julian Tuwim został rozstrzygnięty! Uczniowie SP 33 odnieśli w nim duży sukces: spośród 733 prac.

Spotkanie z pracownikiem ZŚiNPK

15. 02. 2013 r. uczniowie klas 0-III uczestniczyli w spotkaniu z pracownikiem Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych – panią Magdaleną Michalik.

Kulig klasy III D

15 lutego 2013r. klasa III d z wychowawcą panią Ewą Stramską uczestniczyła w kuligu zorganizowanym przez ośrodek jeździecki Stangret.

Zabawa karnawałowa w SP 33

8 lutego 2013 roku w SP 33 odbyła się zabawa choinkowa dla klas I – III i grup 0. Bal był okazją do zaprezentowania ciekawych pomysłów na karnawałowy strój.

Udział SP 33 w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Moje miasto bez elektrośmieci

W II półroczu roku szkolnego 2012/13 uczniowie klas III przystąpili do realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Moje miasto bez elektrośmieci.