Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Zajęcia edukacyjne pod hasłem Trzymaj się prosto, uśmiechnij się, to jest łatwe

12 kwietnia 2013r. doktor Wojciech Kiebzak, konsultant wojewódzki do spraw fizjoterapii, przeprowadził w SP 33 zajęcia edukacyjne poświęcone wadom postawy u dzieci pod hasłem Trzymaj się prosto! Uśmiechnij się! To jest łatwe.

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

11 kwietnia 20013 r. w Bałtowie odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.

Sukces w konkursie plastycznym

11 kwietnia 2013 r. w Ośrodku Kultury Białogon, odbyło się podsumowanie miejskiego konkursu plastycznego - Tradycje
i obyczaje wielkanocne w regionie świętokrzyskim.

Tydzień Miłosierdzia

7 kwietnia 2013r. – w święto kościelnej organizacji charytatywnej Caritas – wolontariusze SKC rozpoczęli Tydzień Miłosierdzia pod hasłem Wiara żywa uczynkami od uczestnictwa we Mszy Świętej w kościele i w zbiórce pieniężnej na rzecz potrzebujących przy parafii Ducha Świętego.

Sukces uczennic SP nr 33

Ania Liwacz z klasy VI E zajęła III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym Książka moim przyjacielem zorganizowanym przez SP nr 12. W finale konkursu znalazła się również Olga Siwiec i Weronika Dziwirek. Gratulacje!

Certyfikat dla SP nr 33

SP nr 33 otrzymała Certyfikat potwierdzający udział uczniów w I półroczu roku szkolnego 2012/13 w ogólnopolskim programie Śniadanie daje moc będącym elementem edukacji zdrowotnej.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w SP nr 33

27 marca 2013 r. organizujemy w SP nr 33 w Kielcach Dzień Otwarty pod hasłem: Moje miasto bez elektrośmieci.

Dzień Otwarty pod hasłem Moje miasto bez elektrośmieci

27 marca 2013r. w Dniu Otwartym pod hasłem: Moje miasto bez elektrośmieci zorganizowana została w SP nr 33 zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dla mieszkańców Osiedla Świętokrzyskiego i Na Stoku.

Zielony Patrol z wizytą w Przedszkolu Samorządowym nr 19

SP nr 33 od wielu lat współpracuje z Przedszkolem Samorządowym nr 19. 27 marca 2013 r. członkowie Zielonego Patrolu z opiekunem grupy – panią Małgorzatą Dziedzic odwiedzili najmłodszych mieszkańców osiedla Na Stoku.

III Międzyszkolny Konkurs Drużyna na medal

26 marca 2013r. odbył się finał III Międzyszkolnego Konkursu Drużyna na medal, w którym wzięły udział następujące placówki: SP nr 8, SP nr 15, SP nr 25, SP nr 31, Katolicka Szkoła Podstawowa i SP nr 33. Uczniów klas I, II i III reprezentowały trzyosobowe zespoły z każdej szkoły wytypowane drogą eliminacji.