Aktualności

Apel z okazji Święta Niepodległości w SP 33

8 listopada 2013r. klasy IV A i VI E z wychowawczyniami panią Agatą Strankowską i panią Anną Żelazo–Kołodziejczyk przedstawiły uroczysty apel z okazji 95.

Apel poświęcony patronowi SP 33 – Ignacemu Janowi Paderewskiemu

7 listopada 2013r. klasa II B z wychowawczynią panią Wandą Nowak i klasa III F z wychowawczynią panią Anetą Gola-Małek zaprezentowały dla uczniów klas I - III i grup O apel poświęcony patronowi szkoły Ignacemu Janowi Paderewskiemu.

Wycieczka kl. III D do Miejskiej Biblioteki Publicznej

5 listopada 2013 r. uczniowie klasy III D uczestniczyli w zajęciach czytelniczych w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach na temat: Puc, Bursztyn i goście na wesoło.

Uczniowie SP33 w konkursie TESCO DLA SZKÓŁ

Uczniowie klasy III e oraz klasy VI d Szkoły Podstawowej nr 33 w Kielcach nagrali filmy, które zostały zgłoszone do konkursu Tesco dla Szkół Talent do niemarnowania.

Koncert Na ludową nutę w SP 33

W ramach współpracy z Filharmonią Świętokrzyską 25 października 2013r odbył się w SP 33 koncert kameralny dla dzieci grup O oraz uczniów klas I - III pod tytułem Na ludową nutę.

Zuchy od kapuchy – udział klasy III E w konkursie Tesco dla Szkół – Talent do niemarnowania

"Jaka pyszna ta kapusta, że aż sama idzie w usta, więc ją jemy na surowo – na surowo, bo to zdrowo...” O tym wiedzą uczniowie klasy III E, którzy z wielkim zaangażowaniem, pod bacznym okiem pani Mirosławy Skuzy, przystąpili w dniu 24 października 2013r. do szatkowania kapusty.

Wizyta w Hiszpanii w ramach projektu LLP Comenius

W dniach 19 – 25 października 2013r. w Hiszpanii odbyło się spotkanie przedstawicieli szkół partnerskich projektu Młodzi Europejczycy zjednoczeni na rzecz zrównoważonego rozwoju w ramach programu LLP Comenius.

Wycieczka klasy III D

17 października 2013 r. uczniowie klasy III D uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Narodowego w Kielcach.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

17 października 2013 r. w SP 33 odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

Udział uczniów SP 33 w akcji Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Po raz pierwszy w tym roku z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji 16 października 2013r. został zorganizowany Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca.