Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Apel z okazji Święta Niepodległości

9 listopada 2012r. uczniowie SP 33 wzięli udział w apelu z okazji 94. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

8 listopada 2012r. – Dzień Zdrowego Śniadania

W ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Śniadanie daje moc w SP 33 8 listopada został zorganizowany dla klas 0 - III Dzień Zdrowego Śniadania.

8 listopada – Dzień Zdrowego Śniadania w SP 33

Przygotowując się do zorganizowania w szkole 8 listopada Dnia Zdrowego Śniadania pod hasłem: Śniadanie daje moc, uczniowie klas 0 – III wykonali plakaty, promujące zdrowy styl życia.

Spotkanie klas I i II z lekarzem stomatologiem

W październiku i listopadzie 2012 r. odbyły się spotkania uczniów klas I i II z lekarzem stomatologiem – panią Urszulą Skrzyniarz

Działalność biblioteki w SP 33

Październik był Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. W 2012 roku obchodzono go pod hasłem Biblioteki szkolne – klucz do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Zajęcia profilaktyczne w klasie II D

Od września do listopada 2012 r. uczniowie klasy II D uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych w ramach programu Możesz Obrać Swój Tor prowadzonych przez pedagogów – p. Urszulę Misiunę i p. Ilonę Kucharską - ze Stowarzyszenia M.O.S.T.

Sukces wokalny uczennicy SP 33

W listopadzie w Kruszwicy odbył się IX Festiwal Śpiewającej Młodzieży Laur – Kruszwica 2012. Wśród najlepszych znalazła się uczennica klasy VI D Wiktoria Miter, która zajęła trzecie miejsce w kategorii wiekowej 9 – 13 lat.

Szkolny konkurs recytatorski dla klas IV - VI

29.10.2012 r. odbył się finał szkolnego konkursu recytatorskiego. Jury w składzie: pani Dorota Łukawska, pani Izabela Królak i pan Dawid Żłobiński - aktor Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach przyznało

Realizacja projektu Otwarta Twoja Kariera

26 października 2012r. w SP 33 gościliśmy malarza ludowego – pana Zbigniewa Glika, który poprowadził zajęcia warsztatowe z dziećmi z grup O oraz uczniami klas III D, III E, III F i II F.

Spotkanie z pielęgniarką

25 października 2012 r. uczniowie z klasy II A, II D i III C uczestniczyli w spotkaniu z pielęgniarką szkolną – panią Barbarą Latacz w ramach realizowanego w szkole Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Śniadanie daje moc.