Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Dzień Kobiet w bibliotece

8 marca 2021, jak co roku, biblioteka szkolna SP nr 33 w Kielcach obchodziła Międzynarodowy Dzień Kobiet. 

Quiz wiedzy o Polsce

Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów klas I – III Quiz wiedzy o Polsce.

Zabawa w teatr w klasie I b

W dniu 16 lutego 2021 r. uczniowie klasy I b zainspirowani książką Hansa Christiana Andersena Calineczka postanowili przygotować klasowy teatrzyk.

Mali badacze z klasy I b

W dniu 3 marca 2021 r. uczniowie klasy I b z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, podczas których poszerzyli swoją wiedzę na temat znaczenia wody w przyrodzie i w życiu człowieka oraz badali jej właściwości fizyczne.

Zajęcia w ramach programu Zdrowo jem, więcej wiem

W ramach programu dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych  Zdrowo jem, więcej wiem oddział przedszkolny wziął udział w zajęciach edukacyjnych pt. Piramida zdrowia ucznia, podczas których dzieci zapoznały się z właściwym modelem odżywiania, krytycznie oceniały własne nawyki żywieniowe oraz kształtowały umiejętności wyboru zdrowych, pełnowartosciowych produktów spożywczych.

 

Hodowla roślin w klasie III c

W marcu klasa III c zorganizowała w grupach prace badawczo – eksperymentalne związane z hodowlą roślin, pod hasłem Czego rośliny potrzebują do życia?

22 MARCA ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

I SZKOLNY KONKURS z okazji Światowego Dnia Wody

Walentynki w klasie I b

Walentynki były dla uczniów klasy I b okazją do obdarowania się własnoręcznie przygotowanymi kartkami - dowodami wzajemnej sympatii. W dniu 12 lutego uczniowie otworzyli Pocztę walentynkową przekazując kartki i serduszka adresatom. To był bardzo miły dzień.

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego

8 marca 2021 r. za pomocą aplikacji Teams odbyło się spotkanie, podczas którego zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego. 

Szanowni Państwo

W związku z akcją „Przekaż 1% podatku dla organizacji z Kielc” zachęcamy Państwa do przekazania swojego podatku dla organizacji, które mają swoją siedzibę na terenie miasta.  

Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2020 rok mających siedzibę w Kielcach:

http://www.um.kielce.pl/gfx/kielce2/userfiles/files/org_poza/wykaz_opp.pdf