Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Dzień Sportu

29 maja 2018 r. w SP 33 nie było  tradycyjnych lekcji ani dzwonków. Zamiast nich Samorząd Uczniowski z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zorganizował ciekawe zajęcia.

Konkurs recytatorski „Wiersze dla mamy”

W dniu 24 maja 2018 r. w naszej szkole odbyła się szósta edycja konkursu recytatorskiego pod hasłem Wiersze dla mamy.

 

Warsztaty teatralne z aktorką Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

Uczniowie klas I b, III c oraz III e mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych warsztatach teatralnych prowadzonych przez panią Hannę Świętnicką, aktorkę Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”. 

Środowe spotkania z przyrodą klasy I d

16 kwietnia i 18 maja 2018 r. klasa I d uczestniczyła po raz kolejny w cyklu zajęć pt. Przy środzie o przyrodzie  w Centrum Geoedukacji Geopark w Kielcach. 

Pomoc dla zwierząt ze schroniska w Dyminach

Uczniowie klas młodszych zawsze bardzo chętnie biorą udział w różnych akcjach, których celem jest wsparcie słabszych lub pokrzywdzonych, dlatego też ochoczo zaangażowali się w pomoc zwierzętom ze schroniska w Dyminach.

Kolorowe zajęcia klasy I d

18 maja 2018 r. klasa I d pod kierownictwem wychowawczyni pani Jolanty Stali – Pożogi oraz z pomocą pani Renaty Ziemby, babci jednego z uczniów, wykonywała własnoręcznie papierowe kwiaty dla swoich bliskich.

Dwa drugie miejsca w konkursie międzyszkolnym!

10 maja 2018 r. uczniowie klas siódmych, będący laureatami szkolnego konkursu piosenki obcojęzycznej, reprezentowali SP 33 w konkursie piosenki w języku angielskim i niemieckim, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 28 w Kielcach.

Projekt Kino Niemieckie zakończony

26 kwietnia 2018 r. uczniowie klas VII c oraz VII d wzięli udział w seansie filmowym w kinie Moskwa w Kielcach. 

Kulinarne doświadczenia uczniów klasy I b

W dniu 19 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy I b, pod kierunkiem wychowawcy pani Mirosławy Skuzy, wykonywali wiosenne kanapki.