Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

„MIKOŁAJKI Z INNEJ BAJKI”

6 grudnia 2017 r. na szkolnych korytarzach widać było ŚNIEŻYNKI, RENIFERY i mnóstwo MIKOŁAJÓW.

Barbórkowe spotkanie w klasie III e

4 grudnia 2017 r. z okazji Barbórki klasa III e wraz z wychowawczynią panią Anną Sroką gościła u siebie górnika.

Walizka z historią

22 listopada  2017 r. uczniowie klas I b razem z wychowawcą panią Mirosławą Skuzą  uczestniczyli w warsztatach muzealnych Walizka z historiąprzeprowadzonych przez panią Iwonę Grabczak, pracownika Muzeum Historii Kielc.

Wycieczka klasy I d

12 grudnia 2017 r. pani Monika Wijas - mama uczennicy Wiktorii Wijas, zaprosiła klasę I d do miejsca swojej pracy, czyli kieleckiego Centrum Geoedukacji Geopark.

Wycieczka uczniów klas II a i III d do Fabryki Bombek Decora w Miechowie

14 listopada 2017 r. uczniowie klasy II a i III d wraz z paniami Bożeną Pasek i Dorotą Durlej uczestniczyli w wycieczce do Fabryki Bombek "Decora" w Miechowie.

Andrzejki w klasie I b

29 listopada 2017 r. uczniowie klasy I b wspólnie z wychowawcą panią Mirosławą Skuzą zorganizowali klasowe andrzejki.

Klasy VII na Giełdzie Minerałów

25 listopada 2017 r. uczniowie wszystkich klas siódmych wraz z panią Mariolą Muszyńską mieli możliwość obejrzenia 61. Ogólnopolskiej Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich, która odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury.

Plebiscyt Echa Dnia na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą

Zachęcamy do oddawania głosów na klasy z SP 33 w plebiscycie na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą, który jest organizowany przez redakcję gazety Echo Dnia na zakończenie akcji Pierwszaki 2017/2018 – zdrowo i bezpiecznie do szkoły.

Urodziny Pluszowego Misia

29 listopada 2017 r. klasa 1e oraz uczniowie zerówki świętowali urodziny Pluszowego Misia w filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie zaprosiła ich pani z biblioteki szkolnej.

Wizyta klasy III c i III h w DPS

30 listopada 2017 r. uczniowie klasy III c i III h odwiedzili seniorów - pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach, gdzie zaprezentowali program artystyczny dotyczący postaci patrona naszej szkoły Ignacego Jana Paderewskiego.