Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Sukces w miejskim konkursie ekologicznym

7 czerwca 2017 roku odbył się finał całorocznego konkursu Środowisko ponad wszystko zorganizowanego przez Straż Miejską oraz Urząd Miasta w Kielcach – Wydział Zarządzania Energią oraz Wydział Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem.

Młodzi naukowcy są wśród nas

 9 czerwca 2017 roku uczniowie SP 33 reprezentowali szkołę podczas V Jubileuszowego Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowego Dzieci: Człowiek i nauka… W poszukiwaniu bliskości wiedzy.

Sukces uczniów SP 33 w Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych

W okresie od 14 stycznia do 14 kwietnia 2017 r. reprezentacja SP 33 brała udział w Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych i w punktacji ogólnej zajęła I miejsce.

Drużyna dziewcząt SP 33 czwarta w kraju w Czwórboju Lekkoatletycznym!

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 33 w Kielcach reprezentowały województwo świętokrzyskie w Finale Krajowym w Czwórboju Lekkoatletycznym. W dniach 9-10 czerwca 2017 r. w Olecku dziewczęta, uzyskując 1580 punktów drużynowo, zajęły wysokie IV miejsce

Sukces uczniów SP 33 w Finale Wojewódzkim w Biegach Rozstawnych sztafeta szwedzka – 100, 200, 300, 400 m chłopców

19 czerwca 2017 r. reprezentacja SP 33 w składzie: Mateusz Kaleciński z klasy VI E, Mateusz Grdeń z klasy VI C, Jakub Sęk z klasy V C oraz Filip Janiszewski z klasy V B wywalczyła I miejsce. Opiekunem zespołu był pan Stanisław Pałęga.

Sukces uczennic SP 33 w Finale Wojewódzkim w Biegach Rozstawnych sztafeta 4 x 100 m dziewcząt

19 czerwca 2017 r. reprezentacja SP 33 w składzie: Alicja Borek z klasy VI F, Natalia Biskupska z klasy VI F, Klaudia Bassa z klasy VI D, Amelia Stąpor z klasy VI E oraz Paulina Poniewierska z klasy VI D zdobyła I miejsce. Opiekunem  zespołu była pani Maria Szymańska.

Sukcesy w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym

26 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Kielcach odbył się Finał Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Przyrodniczego       Z ekologią na pan brat.

Sukces uczniów SP 33 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „W poszukiwaniu urokliwych miejsc mojego miasta”

8 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym W poszukiwaniu urokliwych miejsc mojego miasta

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

9 czerwca 2017 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny Czytaj i ilustruj. Jego celem było propagowanie wśród uczniów zamiłowania do książek.

Sukces sportowy uczennic SP 33

26 kwietnia 2017 r. w Rytwianach na terenie Pustelni Złotego Lasu odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.