Aktualności

Drugi Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego

Serdecznie zapraszamy na zbliżający się już drugi Dzień Otwarty Punktu Konsultacyjnego, który działa na terenie szkoły od ubiegłego roku szkolnego. 
Dzień Otwarty odbędzie się 25 marca br. o godzinie 16:00 w stołówce szkolnej. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zapraszamy!

Nasza szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym UNICEF Wszystkie Kolory Świata

W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość?  Akcja Wszystkie Kolory Świata ma na celu zebranie funduszy na szczepienia dzieci z krajów rozwijających się przed poważnymi skutkami chorób, takich jak tężec, polio, gruźlica czy odra.

Obchody 100 – lecia odzyskania niepodległości w oddziale przedszkolnym

W naszej szkole najmłodsi ochoczo włączyli się w obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Policjanci z I Komisariatu w klasie II b

W dniu 19 października 2018 r. uczniów klasy II b odwiedzili funkcjonariusze I Komisariatu Policji w Kielcach - st. sierżant Iwona Krężołek i aspirant Grzegorz Kazuń.

„Niepodległość w pieśni i w piosence”

9 listopada 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował festiwal pod hasłem Niepodległość w pieśni i w piosence.

Sukcesy uczniów SP 33 w X Biegu Ulicznym „Kielce biegają”

6 października 2018 r. w Parku Miejskim w Kielcach odbył się X Bieg Uliczny Kielce biegają.

Wyniki Szkolnego Konkursu Ignacy Jan Paderewski – kompozytor i polityk

6 listopada 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Ignacy Jan Paderewski – kompozytor i polityk. Został on zorganizowany przez bibliotekę szkolną w dniu urodzin patrona. 

W magicznym świecie bajek

5 listopada 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w bibliotece szkolnej pojawili się w towarzystwie swych ulubionych maskotek i książek uczniowie klasy 1 B ubrani w piękne bajkowe kreacje.

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

9 listopada 2018 r. w SP 33 odbyła się uroczysta akademia z okazji  Święta Niepodległości.

Pamiętamy o bohaterach - „Zapal Znicz Pamięci”

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 33 w Kielcach wraz z opiekunami p. Edytą Kolasińską i p. Joanną Śliwińską wzięli udział w akcji Zapal Znicz Pamięci.

UDZIAŁ UCZNIÓW W RAJDZIE PIESZYM DO CIEKOT

15 października 2018 r. uczniowie klas: IV B, V C i V G wzięli udział w pieszym przyrodniczym rajdzie edukacyjnym do Ciekot.