Aktualności

Sukces uczniów SP 33

9 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Zimnej 16 odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Hej, kolęda, w którym uczniowie naszej szkoły przygotowani przez nauczyciela muzyki – panią Beatę Wolską zajęli:

Sukcesy uczniów SP 33 - Podsumowanie roku sportowego 2018

W zorganizowanym przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego podsumowaniu  nasza szkoła zajęła I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Igrzysk Dzieci Województwa Świętokrzyskiego w roku szkolnym 2017/0218.

 

Sukces Oliwii Januszek w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

14 grudnia 2018 r. odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowany po raz XXVII przez Polski Czerwony Krzyż.

 

 

Jasełka

21 grudnia 2018 r. w kościele pw. Ducha Świętego uczniowie SP 33 oglądali jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z klas I-III pod kierunkiem siostry Krystyny Woźniak i księdza Adama Kaczmarczyka oraz kolegów z klas IV-VIII pod opieką księży Michała Żaka i Pawła Sorbiana. Kolędy zaśpiewał chór szkolny prowadzony przez panią Urszulę Fatalską. 

Więcej...

„Szalik z dobroci”

W listopadzie i grudniu 2018 r. uczniowie SP 33 brali udział w akcji Szalik z dobroci realizowanej przez Caritas Kielce. 24 grudnia obdarowali bezdomnych własnoręcznie wykonanymi ciepłymi szalikami.

Z potrzeby serca

W listopadzie i grudniu 2018 r. uczniowie SP 33 wraz z nauczycielami i Samorządem Szkolnym brali udział w akcjach  Szlachetna Paczka oraz Paczuszka dla Maluszka, w ramach których przygotowali upominki dla potrzebujących.

Mali architekci z klasy II c

W grudniu klasa II c miała okazję zapoznać się z tajnikami zawodu architekta i projektanta.

II miejsce uczennicy naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie „Mleczne zimowe motto kota Mleczysława”

W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego uczniowie klas I - III, pod kierunkiem wychowawców, z ogromnym zaangażowaniem realizowali zadania w ramach ogólnopolskiego Programu Mamy kota na punkcie mleka koordynowanego przez panią Mirosławę Skuzę.

Konkurs ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY

W dniu 13 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pod hasłem ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY zorganizowany przez p. Czesławę Grabias, p. Jolantę Kosakiewicz oraz p. Bożenę Pasek.

Odwiedziny Świętego Mikołaja u najmłodszych

Wizyta Świętego Mikołaja to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku, dlatego też 6 grudnia 2018 r. ten niezwykły gość odwiedził również naszych najmłodszych z oddziału przedszkolnego.