Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Bezpieczni w internecie

8 listopada 2017 r. uczniowie klas szóstych wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami policji na temat: Cyberprzestępczość i odpowiedzialność prawna nieletnich, które zostało zorganizowane w ramach projektu Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze.

Bajeczny poniedziałek w czytelni szkolnej

5 listopada obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, aby go uczcić panie z biblioteki szkolnej przygotowały cykl imprez dla uczniów klas drugich.

Laur Michała Anioła

20 października 2017 r. w Muzeum Narodowym w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laur Michała Anioła przyznawanych przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach z miniony rok szkolny.

Święci w SP 33

31 października 2017 r. dzieci z klas: 1c, 1d, 1e, 3a, 3b, 3e, 3i, przygotowując się do uroczystości Wszystkich Świętych, wcieliły się w postaci wybranych świętych.

Sukces uczniów SP 33 w IX Biegu Ulicznym Kielce Biegają

21 października 2017 r. w Parku Miejskim odbył się IX Bieg Uliczny Kielce Biegają.

 

Uczennice SP 33 mistrzyniami województwa w biegach sztafetowych!

12 października 2017 r. na stadionie w Rytwianach odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Sztafetowych10x800m dziewcząt klas V-VI. Reprezentantki SP 33 zajęły I miejsce.

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 17 października 2017 r. odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.

 

Klasa VII a na Kadzielni

24 października 2017 r. klasa VII a  z opiekunami - p. Mariolą Muszyńską i Joanną Nowacką zwiedziła podziemną trasę turystyczną na Kadzielni.

 

Wycieczki klas piątych do Oblęgorka

24 i 25 października 2017 r. klasy piąte wraz z wychowawczyniami odbyły wycieczki do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. 

Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka

W konkursie na wiersz lub fraszkę o bibliotece zwyciężył utwór pt. Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka autorstwa Weroniki Stępień z kl. VI c, podopiecznej pani Izabeli Królak.