Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Dyskoteka karnawałowa

25 lutego 2020 r. odbyła się dyskoteka dla klas IV-VIII, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. 

Szkolny Konkurs „Mistrz Głośnego Czytania”

24 lutego 2020 r. w naszej bibliotece odbył się szkolny konkurs dla klas III pt. Mistrz Głośnego Czytania. Celem konkursu było rozbudzanie pasji czytania, rozwijanie współzawodnictwa, rozbudzanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i wyrabianie nawyku czytania jako formy spędzania wolnego czasu.

Klasowe walentynki w III d

14 lutego 2020 r. w klasie III d odbyły się klasowe walentynki.

Walentynki w bibliotece szkolnej

14 lutego 2020 r. z okazji walentynek w naszej bibliotece wiele się wydarzyło. Wypożyczalnia została ozdobiona czerwonymi sercami. Przed biblioteką przygotowano wystawę z miłosnymi wierszami i rymowankami. Natomiast w czytelni można było obejrzeć wystawę książek prezentujących Motyw miłości w literaturze.

Dzień Bezpiecznego Internetu w czytelni SP 33

11 lutego to Dzień Bezpiecznego Internetu. Jest on obchodzony z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

 

Lekcje języka polskiego z wykorzystaniem quizu Kahoot

W ostatnim tygodniu przed feriami uczniowie klas: IV a, VI f, VI g wzięli udział w niezwykle ciekawych lekcjach, podczas których przekonali się, że telefon służy nie tylko do grania w gry. Uczestniczyli w kreatywnych lekcjach języka polskiego z wykorzystaniem quizu Kahoot.

Bal karnawałowy

23 stycznia 2020 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w tradycyjnym balu karnawałowym.

Apel „Bezpieczne ferie zimowe”

22 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się apel dotyczący zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

 

 

Dzień Kubusia Puchatka w bibliotece

18 stycznia 2020 r. przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.

 

Sukces sportowy uczennic SP 33

16 stycznia 2020 r. reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Rafała Gila wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Kielc w Koszykówce dziewcząt.