Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Dzień Głośnego Czytania

27 września 2019 r. w bibliotece szkolnej SP 33 świętowano Dzień Głośnego Czytania. Do czytelni zostali zaproszeni uczniowie z klasy I c i I e z wychowawcami.

Udział uczniów SP 33 w grze miejskiej

27 września 2019 r. z okazji Europejskiego Dnia Języków grupa uczniów z klas: 7 b, 8 a i 8 b wzięła udział w VII Grze Miejskiej - UE na 15 organizowanej przez SODMiDN w Kielcach.

Europejski Tydzień Sportu w SP 33

W dniach 23 – 27 września 2019 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu zostały zorganizowane liczne imprezy sportowe. Odbyły się różnorodne ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe z elementami sportów drużynowych.

Nie śmiecimy – sprzątamy- zmieniamy!

We wrześniu trzecioklasiści wraz z wychowawcami wzięli udział w akcji sprzątania świata Nie śmiecimy – sprzątamy- zmieniamy, organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia.

Pieszo po świętokrzyskich szlakach

19 września 2019 r. uczniowie klas: IV b, VI f, VI g i VII c uczestniczyli w Przyrodniczym Rajdzie Edukacji Ekologicznej Poznajemy walory przyrodniczo-krajobrazowe Gór Świętokrzyskich, zorganizowanym przez Okręg Ligi Ochrony Przyrody w Kielcach.

Dzień Chłopaka w bibliotece

30 września 2019 r. każdy uczeń, który odwiedził bibliotekę w SP 33 otrzymał słodki upominek i życzenia od pań bibliotekarek.

Spotkanie z włoską kulturą

20 września 2019 r. grupa uczniów z klasy 7 b wzięła udział w zajęciach kulturowo-językowych prowadzonych przez dwie Włoszki: Adrianę Ardelean i Aminę Saleem. 

Lekcja chemii inaczej, czyli klasa VIII a na Kadzielni

26 września 2019 r. klasa VIII A zwiedziła podziemną trasę turystyczną na Kadzielni. Uczniowie pokonali 160m trasy w ciągu trzech jaskiń: Odkrywców, Prochowni i Szczeliny, które powstawały w wyniku działania procesów krasowych przez miliony lat.

 

Zaproszenie na mecz piłki nożnej reprezentacji kobiet POLSKA - BRAZYLIA

Urząd Miasta Kielce oraz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej  serdecznie zapraszają na PIŁKARSKIE WYDARZENIE ROKU!!! - mecz piłki nożnej reprezentacji kobiet POLSKA – BRAZYLIA, który odbędzie się w dn. 08.10.2019 (wtorek) o godz. 20.15 w Kielcach, na Suzuki Arena.

„BADMINTONKI 33” W HALI TRENINGOWEJ BADMINTONA

23 września 2019 r. grupa Szkolnego Klubu Sportowego Badmintonki 33 wybrała się pod opieką pani instruktor Bogumiły Kępkowskiej do olbrzymiej hali badmintona przy  ul. Wschodniej w Kielcach.