Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Listopadowa akcja Samorządu Uczniowskiego

13 listopada 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pt. Duży czyta małemu.

Wizyta klasy 4e w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej

10 listopada 2017 r. w ramach cyklu zajęć promujących biblioteki pozaszkolne klasa 4e z wychowawczynią panią Joanną Śliwińską i panią Wiesławą Sceliną z biblioteki szkolnej odwiedziły Wojewódzką Bibliotekę Publiczną.

 

Tajemnice Układu Słonecznego

W dniach 8 i 15 listopada 2017 r. uczniowie klas III e oraz III g wraz z wychowawcami p. Anną Sroką i p. Agnieszką Żelichowską uczestniczyli w zajęciach pod tytułem Układ Słoneczny – wkoło jest wesoło, zorganizowanych przez Centrum Geoedukacji Geopark Kielce.

Urodziny Astrid Lindgren

14 listopada 2017 r. przypadała 110 rocznica urodzin znanej szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Z tej okazji panie z biblioteki szkolnej zaprosiły do wspólnego świętowania dzieci z klasy III e i III g wraz z wychowawcami p. Anną Sroką  oraz p. Agnieszką Żelichowską.

Jaki znak twój?

9 listopada 2017 r. oddział przedszkolny wziął udział w lekcji patriotyzmu pt. „Jaki znak twój? Polskie symbole narodowe”, zorganizowanej przez Ośrodek Myśli Obywatelskiej i Patriotycznej.

Uczymy ratować!

17 października 2017 r. uczniowie klas: IVd, IVa, IVe uczestniczyli w zajęciach  pierwszej pomocy prowadzonych przez Samorząd Uczniowski w składzie: Marta Śmiech z klasy VII d, Milena Święcka z klasy VI b oraz Alicja Dziopa i Gabrysia Bracik z klasy VII b w ramach akcji Cała Polska Uczy Ratować w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca organizowanej po raz piaty przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w SP 33

13 listopada 2017 r. klasy V e i V f wraz z wychowawczyniami panią Dorotą Łukawską oraz Izabelą Królak zaprezentowały program artystyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 

 

 

Warsztaty klasy III g

Dnia 8 listopada 2017 r. uczniowie z klasy III g wraz z wychowawcą p. Agnieszką Żelichowską uczestniczyli w warsztatach ,,Castorama Majsterkowo", gdzie odkrywali pasję do majsterkowania oraz rozwijali umiejętności manualne.

Śniadanie daje moc

8 listopada 2017 r. oddział przedszkolny hucznie obchodził finał kilkutygodniowej akcji pt.  Śniadanie daje moc.

Tropiciele przyrody w Kapkazach

9 października 2017 r. uczniowie klasy IV f i IV g uczestniczyli w przyrodniczych warsztatach terenowych TROPICIELE PRZYRODY NA START.