Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich

25 kwietnia 2017 roku oddział przedszkolny wraz z rodzicami wystąpił przed szkolną publicznością z inscenizacją pt. Jaś i Małgosia w krainie baśni. Przedstawienie zorganizowano z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

 

Obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi

21 kwietnia 2017 roku klasa II a oraz II e wraz z wychowawcami panią Haliną Janik i panią Anną Sroką przedstawiły apel z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów z klas I - III.

Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych

25 kwietnia 2017 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2016/2017. Obecni na nim byli uczniowie i nauczyciele SP 33 oraz pani dyrektor Marzena Tranowska. 

Świąteczny nastrój w oddziale przedszkolnym

11 kwietnia 2017 roku upłynął w oddziale przedszkolnym pod znakiem przygotowań do zbliżających się świąt. Dzieci z mamami ozdabiały jajka, które stały się pięknym dodatkiem wielkanocnych koszyczków.

 

Sukces uczennicy klasy III h w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym KONKURS Z JAJEM

4 kwietnia 2017 roku uczennica klasy III h Gabriela Mogielska zajęła II miejsce w kategorii „Mistrz zdobienia techniką dowolną” (8-11 lat) w  konkursie wielkanocnym pod hasłem: KONKURS Z JAJEM organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. Gratulujemy!

Uczniowie klasy III h finalistami IV Przeglądu Małych Form Teatralnych „PROFI-EKODRAMA 2017”

W dniu 30 marca 2017 roku uczniowie klasy III h,  pod kierunkiem wychowawcy pani Mirosławy Skuzy uczestniczyli w IV Przeglądzie Małych Form Teatralnych „PROFI-EKODRAMA”  w Domu Kultury „Białogon” organizowanym przez DK „Białogon”, Straż Miejską w Kielcach, Urząd Miasta Kielce: Wydział Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem oraz Wydział Zarządzania Energią.

Eko – Patrol z wizytą w Przedszkolu Samorządowym nr 19

30 marca 2017 roku uczennice Eko – Patrolu udały się z wizytą do Przedszkola Samorządowego nr 19.  Zaprezentowały ciekawe informacje na temat zwiastunów wiosny oraz ważnych dni i świąt ekologicznych.

Sukces Eko – Patrolu w turnieju wiedzy ekologiczno-przyrodniczej

23 marca 2017 roku uczennice Eko – Patrolu uczestniczyły w II Turnieju Wiedzy Ekologiczno-Przyrodniczej Zostań miłośnikiem przyrody zorganizowanym przez Gimnazjum nr 7 w Kielcach.

Udział Eko – Patrolu w warsztatach edukacyjnych

1 marca 2017 roku uczniowie Eko – Patrolu uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Wydział Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem UM, Straż Miejską, Ligę Ochrony Przyrody i Firmę Eneris w ramach XVII Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami.

 

Wielkanocne spotkanie z książką

W dniu 7 kwietnia 2017 roku klasa II h i III j uczestniczyła w zorganizowanym przez bibliotekę szkolną „Wielkanocnym spotkaniu z książką”.