Aktualności

Wizyta w ogrodzie botanicznym

17 października 2019 r. uczniowie koła ekologicznego i koła geograficznego pod opieką pań Małgorzaty Dziedzic i Anny Król w ramach obchodów Dnia Krajobrazu udali się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Kielcach.

Dzień Wszystkich Świętych w SP 33

31 października 2019 r. klasy I-III obchodziły szczególny dzień poświęcony Wszystkim Świętym.

Z biegiem Silnicy- rajd pieszy uczniów klasy II c i III b

W dniu 27 września 2019 r. uczniowie klasy II c i III b pod opieką wychowawców, pani Jolanty Wysockiej i pani Mirosławy Skuzy, uczestniczyli w rajdzie pieszym Z biegiem Silnicy, który był jednym z działań w ramach realizacji innowacji pedagogicznej Klub Tropicieli. 

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 17 października 2019 r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.

 

Światowy Dzień Walki z Otyłością w SP 33

24 października 2019 r. w stołówce szkolnej odbyła się ciekawa prelekcja pani dietetyk Marty Stolarczyk na temat nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży. Skierowana była ona do uczniów klas siódmych i ósmych.

 

Sprzęt sportowy dla SP 33 nagrodą za włączenie się w inicjatywę „EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU”

23 października, w drugim dniu Kongresu Edukacji Przyszłości w Centrum Kongresowym Targi Kielce, zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Kielcach, odbyło się między innymi, podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu – Sportowe Świętokrzyskie 2019. To przedsięwzięcie było inicjatywą Komisji Europejskiej promującej sport i aktywność fizyczną w całej Europie.

 

Wolontariusze w trosce o zdrowie mam

25 października 2019 r. wolontariuszki SP 33 z klas 6a i 6f, pod opieką pani Bogumiły Kępkowskiej, postanowiły zrobić coś dobrego dla mam i wszystkich pań, mieszkanek osiedli Na Stoku oraz Świętokrzyskiego.

 

WOJEWÓDZKI FINAŁ ŚWIETOKRZYSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

8 października 2019 r. odbył się Wojewódzki Świętokrzyski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w  Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt na dystansie 10x800m i Chłopców na  dystansie 10x1000m.

Znamy najlepszych recytatorów w SP 33

28 października 2019 r. w czytelni szkolnej odbył się szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII.

Spotkanie z policjantami

30 września 2019 r. uczniowie klasy II d wraz z wychowawcą odwiedzili  Komisariat I Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.