Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Mikołajki w klasie I d

6 grudnia 2017 r. na dzieci z klasy I d czekała niespodzianka od Świętego Mikołaja w postaci kolorowych prezentów. 

Andrzejkowe zabawy klasy I d

30 listopada 2017 r. w klasie I d odbyły się zabawy andrzejkowe.

STREFA MAGII

29 listopada 2017 r. hol główny SP 33 zamienił się w magiczne miejsce zabaw andrzejkowych. Słychać było wesołą muzykę. Wszyscy świetnie się bawili.

Pierwszaki w bibliotece

W listopadzie najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w swoim pierwszym spotkaniu z biblioteką szkolną. 

 

Sukces uczniów SP 33 w turnieju wiedzy przyrodniczej

21 listopada 2017 roku uczniowie klasy VI a – Gabriela Rucińska, Filip Chłopek oraz Aleksander Sosna zajęli III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Przyrodniczej Bioróżnorodność królestwa grzybów zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody w Kielcach.

Nagroda Talenty Świętokrzyskie dla uczennicy SP 33!

17 listopada 2017 r. podczas uroczystej gali w Filharmonii Świętokrzyskiej uczennica klasy VII d Marta Śmiech odebrała nagrodę w kolejnej edycji Świętokrzyskiego Programu Wspierania Edukacji Wybitnie Uzdolnionych Uczniów i Studentów przyznawaną przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego laureatom międzynarodowych i ogólnopolskich olimpiad, konkursów i turniejów oraz uczniom i studentom wyróżniającym się wybitnymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi.

Patriotyczne śpiewanie w SP 33

13 listopada 2017 r. z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas I – III oraz oddziału przedszkolnego zaprezentowali program artystyczny, podczas którego odśpiewali pieśni legionowe i patriotyczne.

Śladami historii

W październiku 2017 r. uczniowie klasy III c uczyli się patriotyzmu i poznawali swój region podczas wycieczki do Wąchocka, gdzie zwiedzali Klasztor Cystersów.

Apel Ignacy Jan Paderewski - patronem naszej szkoły

W październiku uczniowie klasy III c i III h zgłębiali wiedzę o patronie naszej szkoły Ignacym Janie Paderewskim - wielkim muzyku, polityku i patriocie, który przyczynił się do odzyskania przez Polskę niepodległości.

Lekcja historii w klasie III c

10 listopada 2017 r. uczniowie klasy III c gościli tatę jednego z uczniów pana Sławomira Pękalę, który opowiadał o losach Polaków na przestrzeni dziejów oraz ich bohaterskiej postawie w walce o niepodległość.