Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

„Spotkanie z książką” w klasie III f

4 maja 2017 roku uczniowie klasy III f wraz z wychowawcą – p. Jolantą Młynarczyk uczestniczyli w „Spotkaniu z książką”. Mama uczennicy – p. Małgorzata Boszczyk- czytała dzieciom lekturę pt. „Piątka z Zakątka” Krystyny Drzewieckiej.

Wyniki szkolnego konkursu języka angielskiego dla klas VI

5 maja 2017 r. odbył się szkolny konkurs języka angielskiego dla klas VI.

Sukces uczniów SP33 w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki w języku angielskim i niemieckim dla uczniów klas 4-6

11 maja 2017 r. uczennica klasy 6 e Kinga Pilśniak zdobyła I miejsce, zaś uczeń klasy 6 b Michał Bojar otrzymał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki w języku angielskim i niemieckim dla uczniów klas 4-6 organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 28 w Kielcach.

 

Konkurs recytatorski WIERSZE DLA MAMY

W dniu 24 maja 2017 roku w naszej szkole odbyła się kolejna, piąta edycja konkursu recytatorskiego WIERSZE DLA MAMY. W tym cieszącym się ogromnym powodzeniem konkursie wzięli udział przedstawiciele klas I - III. 

Sukces uczniów klasy III h w finale konkursu PROFI-EKODRAMA 2017

W dniu 26 kwietnia 2017 roku wychowankowie pani Mirosławy Skuzy z klasy III h reprezentowali naszą szkołę w finale IV Przeglądu Małych Form Teatralnych w Domu Kultury Białogon.

Sukces sportowy uczniów SP 33

26 kwietnia 2017 r. w Rytwianach na terenie Pustelni Złotego Lasu odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych i Indywidualnych Bigach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

WYNIKI KONKURSU MAŁY MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

26  kwietnia 2017 r. odbył się I Szkolny Konkurs Literacko-Językowy MAŁY MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO.

Uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

29 kwietnia 2017 r. odbył się apel dla klas IV-VI. Został on przygotowany przez uczniów klas: IV b, V a, VI c  pod kierunkiem ich wychowawców. Okazją spotkania  społeczności szkolnej stała się 226. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 14. rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

ZAPRASZAMY DO MOBILNEGO CENTRUM NAUKI PLANETA ENERGII ORAZ DO UDZIAŁU W ENERGETYCZNYM TURNIEJU MIAST

ODWIEDŹ MOBILNE CENTRUM NAUKI PLANETA ENERGII, WEŹ UDZIAŁ W ENERGETYCZNYM TURNIEJU MIAST I … WYGRAJ NAGRODĘ DLA SP 33 W KIELCACH.

Warsztaty edukacyjne „Ekodzieciaki”

W kwietniu 2017 r. uczniowie klas czwartych SP 33 uczestniczyli w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych Ekodzieciaki organizowanych przez Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu.