Aktualności

Finał akcji UNICEF Wszystkie Kolory Świata w SP33!

 W dniach 8 i 9 stycznia odbył się w naszej szkole finał akcji UNICEF Wszystkie Kolory Świata. Na ten dzień zaprosiliśmy uczniów, rodziców, dziadków, opiekunów i wszystkich chętnych, którzy chcieli włączyć się do pomocy dzieciom.                                                                 

Kolejna Noc Biologów na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego

11 stycznia 2019 r. po raz szósty odbyła się Noc Biologów na UJK w Kielcach.

Noc Biologów oczami uczniów klasy Vf

11 stycznia 2019 r. uczniowie klasy V f wraz z wychowawcą oraz rodzicami uczestniczyli w Nocy Biologów organizowanej po raz ósmy przez Instytut Biologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Dewońskie podróże

09 stycznia 2019 r. klasa II d ponownie odwiedziła Centrum Geoedukacji Geopark w Kielcach oraz uczestniczyła w kolejnej części warsztatów.

Sukces uczniów SP 33

9 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Zimnej 16 odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Hej, kolęda, w którym uczniowie naszej szkoły przygotowani przez nauczyciela muzyki – panią Beatę Wolską zajęli:

Sukcesy uczniów SP 33 - Podsumowanie roku sportowego 2018

W zorganizowanym przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego podsumowaniu  nasza szkoła zajęła I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Igrzysk Dzieci Województwa Świętokrzyskiego w roku szkolnym 2017/0218.

 

Sukces Oliwii Januszek w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

14 grudnia 2018 r. odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowany po raz XXVII przez Polski Czerwony Krzyż.

 

 

Jasełka

21 grudnia 2018 r. w kościele pw. Ducha Świętego uczniowie SP 33 oglądali jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z klas I-III pod kierunkiem siostry Krystyny Woźniak i księdza Adama Kaczmarczyka oraz kolegów z klas IV-VIII pod opieką księży Michała Żaka i Pawła Sorbiana. Kolędy zaśpiewał chór szkolny prowadzony przez panią Urszulę Fatalską. 

Więcej...

„Szalik z dobroci”

W listopadzie i grudniu 2018 r. uczniowie SP 33 brali udział w akcji Szalik z dobroci realizowanej przez Caritas Kielce. 24 grudnia obdarowali bezdomnych własnoręcznie wykonanymi ciepłymi szalikami.

Z potrzeby serca

W listopadzie i grudniu 2018 r. uczniowie SP 33 wraz z nauczycielami i Samorządem Szkolnym brali udział w akcjach  Szlachetna Paczka oraz Paczuszka dla Maluszka, w ramach których przygotowali upominki dla potrzebujących.