Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Apel Bezpieczne ferie

9 lutego 2018 r. z okazji zbliżających się ferii zimowych uczniowie klasy III e i III g wraz z wychowawcami - panią Anną Sroką i panią Agnieszką Żelichowską przygotowali apel pt. Bezpieczne ferie.

Zabawa karnawałowa

1 lutego 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w tradycyjnej zabawie karnawałowej.

Sukces uczniów SP 33 w Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym DANCE MA SENS

8 lutego 2018 r. uczniowie klasy II a i III g wystąpili w I Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym DANCE MA SENS, w którym zajęli III miejsce.

 

 

Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie I b

W dniu 24 stycznia 2018 r. uczniowie klasy I b pod kierunkiem wychowawcy - pani Mirosławy Skuzy przygotowali program artystyczny oraz laurki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Tanecznie, kolorowo i bajecznie

24 stycznia 2018 r. odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VII. W szkolnych murach zabrzmiały hity 2017 roku. Najlepiej bawiono się przy piosence Zielone oczy Zenka Martyniuka.

Zajęcia sportowe klasy I d

2 lutego 2018 r. klasa I d wraz z wychowawczynią wybrała się na zajęcia sportowe z piłki nożnej i badmintona. 

W trosce o zwierzęta

25 stycznia 2018 roku uczniowie klas IV a, IV f i IV g pod opieką wychowawców udali się do Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, gdzie uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Nadleśnictwa Kielce na temat: Zwierzęta to nie zabawki.

Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

W dniu 25 stycznia 2018 roku uczniowie klasy I B uczestniczyli w  zajęciach dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej.

Rozśpiewane Echoludki

W roku szkolnym 2017/2018 chór klas I – IV SP33 Echoludki, wziął udział w trzech konkursach wokalnych.