Aktualności

NNW

Szanowni Państwo,

do 18 października 2019 r. możliwe jest zawarcie przez Państwa umowy dobrowolnego ubezpieczenia NNW uczniów w ramach polisy grupowej.

Składkę można opłacić w biurze firmy LuCasco ul. Panoramiczna 5/26. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 900 – 1700.

Więcej...

Sukces uczennicy SP 33 w ogólnopolskiej olimpiadzie

W dniach 24 – 26 maja 2019 r. odbywał się w Łodzi finał XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Uczennica klasy VIII d Oliwia Januszek reprezentowała województwo świętokrzyskie.

Sukcesy uczniów SP 33 w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt klas VI

29 maja 2019 r. na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców klas V-VI.

Wycieczka na Politechnikę Świętokrzyską

31 maja 2019 r. klasa V g brała udział w wydarzeniu organizowanym przez PŚK w Kielcach Politechnika Świętokrzyska dzieciom – Świat Młodego Odkrywcy.

A B C młodego wędkarza

29 maja 2019 r. klasa 4 a uczestniczyła w prelekcji nt. Ryby i ich środowisko.

Sukcesy uczniów SP 33 w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

W dniach 21-22 maja 2019 r. na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.

Bal Ósmoklasisty na pożegnanie szkoły!

24 maja 2019 r. odbył się w naszej szkole bal uczniów klas ósmych zorganizowany przez rodziców ósmoklasistów i Samorząd Szkolny.

Spotkania z książką

23 kwietnia przypadał Dzień Książki i Praw Autorskich. W ramach II Tygodnia Świetlicowych Spotkań z Książką pani bibliotekarka gościła w świetlicy szkolnej i czytała dzieciom baśnie oraz legendy polskie.

MISTRZ GŁOŚNEGO CZYTANIA

17 maja 2019 r. w bibliotece odbył się II Szkolny Konkurs Mistrz Głośnego Czytania.