Aktualności

Mamy ośmioro laureatów i ośmioro finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W roku szkolnym 2019/2020 szesnaścioro uczniów SP 33 osiągnęło sukces w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach.

KONSULTACJE - HARMONOGRAM

  1. Od 25 maja 2020 r. organizuje się indywidualne i grupowe konsultacje dla uczniów klas VIII.
  2. Od 1 czerwca 2020 r. organizuje się indywidualne i grupowe konsultacje dla uczniów klas IV – VII.

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY-ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Na podstawie § 18 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. nr 6 poz. 69 z późn. zm.) z uwagi na konieczność dostosowania placówki do wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz szczegółowych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego obowiązujących w czasie epidemii COVID-19 w okresie od 06 maja 2020 r. do 24 maja 2020 r. zawieszam zajęcia w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 33 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kielcach. Zajęcia dydaktyczne będą się odbywać w kształceniu na odległość.

NABÓR DO PRZEDSZKOLI 2020/2021 - WZNOWIONA REKRUTACJA

Od środy 13 maja br. zostanie wznowiona rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych na terenie Miasta Kielce.

http://www.um.kielce.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/art,22531,nabor-do-przedszkoli-20202021-nowe-terminy.html

Bal karnawałowy

23 stycznia 2020 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w tradycyjnym balu karnawałowym.

Apel „Bezpieczne ferie zimowe”

22 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się apel dotyczący zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

 

 

Dzień Kubusia Puchatka w bibliotece

18 stycznia 2020 r. przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.

 

Sukces sportowy uczennic SP 33

16 stycznia 2020 r. reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Rafała Gila wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Kielc w Koszykówce dziewcząt. 

Kolejna „Noc Biologów” już za nami!

10 stycznia 2020 roku uczniowie klasy VI f piątkowy wieczór spędzili w Instytucie Biologii UJK uczestnicząc w wielu warsztatach podczas organizowanej po raz dziewiąty Nocy Biologów pod hasłem Globalne zmiany klimatyczne.                         

„Starszy czyta młodszemu”

13 grudnia 2019 r. uczniowie klas młodszych mieli okazję wysłuchać fragmentu Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa C. S. Lewisa, przeczytanego przez starsze koleżanki w ramach akcji SU.

Przedświąteczny czas w klasie III d

W grudniu uczniowie klasy III d niecierpliwie czekali na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Ten niezwykły czas umiliły wszystkim zorganizowane w klasie mikołajki.

W świątecznym nastroju

19 grudnia 2019 r. w kościele pw. Ducha Świętego uczniowie SP 33 oglądali jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z klas I-III pod kierunkiem siostry Krystyny Woźniak i księdza Adama Kaczmarczyka oraz kolegów z klas IV-VIII pod opieką s. Nadii Antoniuk i ks. Pawła Sorbiana. Kolędy zaśpiewał chór szkolny prowadzony przez panią Katarzynę Rytelewską.

Wizyta młodych przyrodników z SP 33 na UJK

11 grudnia 2019 roku uczniowie koła ekologicznego uczestniczyli w spotkaniu na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego

Szkolny konkurs plastyczny „Szopka bożonarodzeniowa”

W dniu 19 grudnia 2019 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas I - III pod hasłem Szopka bożonarodzeniowa zorganizowany przez panią Czesławę Grabias, panią Jolantę Kosakiewicz oraz panią Bożenę Pasek.