Aktualności

NNW

Szanowni Państwo,

do 18 października 2019 r. możliwe jest zawarcie przez Państwa umowy dobrowolnego ubezpieczenia NNW uczniów w ramach polisy grupowej.

Składkę można opłacić w biurze firmy LuCasco ul. Panoramiczna 5/26. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 900 – 1700.

Więcej...

Konkurs recytatorski WIERSZE DLA MAMY

W dniu 4 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego WIERSZE DLA MAMY.

Sukces uczennic SP 33 w Miejskim Konkursie Literackim

6 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XVI Miejskiego Konkursu Literackiego o tematyce profilaktycznej pod hasłem: Zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi. Nie zadają pytań, nie krytykują.

Odwiedziny w Pytlówce

31 maja 2019 r. uczniowie klasy I d wraz ze swoją wychowawczynią panią Dorotą Durlej odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne Pytlówka w Tarczku. 

Uczymy się pomagać

3 czerwca 2019 r. klasa VIII d uczestniczyła w kursie pierwszej pomocy uczniowskiej organizowanym przez PCK.

Wizyta w Pszczelim Dworku

W dniu 5 czerwca 2019 r. klasa II d wraz z wychowawczynią i pedagogiem specjalnym pojechała na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Pszczeli Dworek, położonego niedaleko Dymin.

CHEM – NOC z chemicznymi ciekawostkami i doświadczeniami

7 czerwca 2019 r. uczniowie SP 33 mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach prowadzonych w ramach kolejnej edycji Nocy Chemików organizowanej przez Instytut Chemii UJK.

 

Wycieczka klasy V c do Oblęgorka

28 maja klasa Vc wraz z wychowawcą odbyła wycieczkę do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku.

Mamy laureatów w konkursie międzyszkolnym!

7 maja 2019 r. uczennice klas siódmych, będące laureatkami szkolnego konkursu piosenki obcojęzycznej, reprezentowały SP 33 w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim i Niemieckim, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 28 w Kielcach.

Odkrywamy talenty!

4 czerwca 2019 r. odbył się WIECZÓR TALENTÓW. Wzięło w nim udział 33 uczniów klas IV-VIII.

SUKCES UCZENNIC Z KLASY 6 D W KONKURSIE TANECZNYM

28 maja 2019 r. odbył się II Międzyszkolny Konkurs Taneczny DANCE MA SENS, zorganizowany przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 i SODMiDN w Kielcach, w którym zaprezentowała się formacja taneczna z klasy 6 d w składzie: Maja Matys, Monika Wojtas i Maja Janiszewska.