Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Sukces ucznia SP 33 w XXV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficzym

7 marca 2018 r. odbył się w SP nr 34 XXV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzy dla uczniów klas IV-VII, w którym Michał Bojar z klasy VII b zajął III miejsce. Gratulujemy!

Pomagamy potrzebującym

9 i 10 oraz 15 i 16 marca 2018 r. nasi dzielni wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas służyli potrzebującym. Dziękujemy!

Rekolekcje wielkopostne w SP 33

12, 13 i 14 marca 2018 r. uczniowie SP 33 brali udział w rekolekcjach prowadzonych przez księdza Zbigniewa Wójcika w kościele pw. Ducha Świętego.

Mistrz Głośnego Czytania

16 marca 2018 r. uczniowie klas drugich wyłonieni w eliminacjach wewnątrzklasowych walczyli o tytuł Mistrza Głośnego Czytania.

Spotkanie autorskie w bibliotece

3 marca 2018 r. obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pisarzy. Z tej okazji w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z kielecką pisarką, autorką baśni i opowiadań – panią Ewą Ziółkowską – Darmas, w którym uczestniczyli uczniowie klasy Vd i Ve.

Uczniowie SP 33 laureatami ogólnopolskiego konkursu „Pyszne mleczne danie Kota Mleczysława”

Uczniowie klas I-III licznie uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie Pyszne mleczne danie Kota Mleczysława, w ramach realizowanego w 2017 r. w naszej szkole projektu „Mamy Kota na Punkcie Mleka”, organizowanego przez Polską Izbę Mleka w Białymstoku.

Poznajemy biblioteki pozaszkolne

1 marca 2018 roku uczniowie klasy 4 f uczestniczyli w spotkaniu na temat: Łysa Góra – ziemia baśni i legend zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Kielcach.

Wizyta Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w SP 33

W dniach 1 i 2 marca 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I –III gościli u siebie aktorów z Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”.

Majsterkowe zmagania oddziału przedszkolnego

2 lutego 2018 r. oddział przedszkolny miał okazję wziąć udział w warsztatach z majsterkowania zorganizowanych przez sklep budowlany Castorama w Kielcach.

POCZTA WALENTYNKOWA

 9 lutego 2018 r. szkolne korytarze wypełniły się czerwonymi serduszkami, a to za sprawą Św. Walentego.