Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w SP 33

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku upłynął pod hasłem: ,,Książka nas łączy”. Z tej okazji biblioteka szkolna podjęła ciekawe działania promujące bibliotekę i czytelnictwo.

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. odbył apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły obejrzeli ciekawą inscenizację i wysłuchali wierszy w wykonaniu uczniów klas V c i V d przygotowanych pod kierunkiem wychowawczyń – pani Anny Martyn i pani Sylwii Jasińskiej.

MIĘDZY ZIEMIĄ A NIEBEM

17 października 2017 r. uczniowie z różnych klas SP 33 pod kierunkiem księdza Krzysztofa Jaskułki i siostry Teodory Zielińskiej przypomnieli postać św. Jan Pawła II z okazji 39. rocznicy Jego wyboru na Stolicę Piotrową. Artystów wspierała parafialna schola pod kierunkiem księdza Adama Kaczmarczyka i pani Barbary Petz.

Leśne opowieści

12 października 2017 r. uczniowie z zerówki z opiekunem i panią z biblioteki szkolnej odwiedzili Filię nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

9 października 2017 r. odbył się finał szkolnego konkursu recytatorskiego.

Wizyta dzieci z oddziału przedszkolnego w Instytucie Dizajnu

16 października 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się do Instytutu Dizajnu na zajęcia pt. Ceramika- projekt i produkt. 

Kolorowy spacer

Korzystając z pogodnych  jesiennych dni dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na spacer, w trakcie którego zbierały kolorowe liście do klasowych kompozycji. Piękna pogoda zachęciła również wszystkich do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

 

Wycieczka klasy II a do Centrum Geoedukacji w Kielcach

18 października 2017 r. uczniowie klasy II a wraz z wychowawcą  panią Bożeną Pasek uczestniczyli w wycieczce do Centrum Geoedukacji w Kielcach.

 

Zajęcia z robotechniki i programowania w klasie I b i II a

W dniach 4 i 10 października 2017 r. uczniowie klasy I b oraz II a wraz z wychowawcami p. Mirosławą Skuzą oraz p. Bożeną Pasek uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Kielecki Park Technologiczny. 

 

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października 2017 r. z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji obchodziliśmy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca.