Aktualności

Rowerowy Maj

Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii o charakterze konkursu Rowerowy Maj 2019. Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych (klas I – IV) oraz grona nauczycielskiego. Jej celem jest popularyzacja roweru, deskorolki, hulajnogi i rolek jako środka transportu do szkoły oraz nauka dobrych i zdrowych nawyków.

Wspomnienia z balu karnawałowego

6 lutego 2019 r. odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy dla klas I – III oraz oddziału przedszkolnego.

Poznajemy zawody naszych rodziców

6 lutego 2019 r. w ramach współpracy z rodzicami dzieci z klasy I d odwiedziła pani Ewelina Stochmal, która jest kosmetologiem oraz mamą Gabriela.

WALENTYNKOWA RANDKA w CIEMNO z KSIĄŻKĄ

Zapraszamy !!!

Przyjdź do biblioteki, wybierz zapakowaną książkę,

a więc z ukrytym tytułem i autorem, i …….    zakochaj się

w czytaniu.

Książka to przyjaciel,  który Cię nigdy nie zdradzi J )))

Akcję zaczynamy 12 lutego do wyczerpania zapasów.

                    

Finał akcji UNICEF Wszystkie Kolory Świata w SP33!

 W dniach 8 i 9 stycznia odbył się w naszej szkole finał akcji UNICEF Wszystkie Kolory Świata. Na ten dzień zaprosiliśmy uczniów, rodziców, dziadków, opiekunów i wszystkich chętnych, którzy chcieli włączyć się do pomocy dzieciom.                                                                 

Kolejna Noc Biologów na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego

11 stycznia 2019 r. po raz szósty odbyła się Noc Biologów na UJK w Kielcach.

Noc Biologów oczami uczniów klasy Vf

11 stycznia 2019 r. uczniowie klasy V f wraz z wychowawcą oraz rodzicami uczestniczyli w Nocy Biologów organizowanej po raz ósmy przez Instytut Biologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Dewońskie podróże

09 stycznia 2019 r. klasa II d ponownie odwiedziła Centrum Geoedukacji Geopark w Kielcach oraz uczestniczyła w kolejnej części warsztatów.

Sukces uczniów SP 33

9 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Zimnej 16 odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Hej, kolęda, w którym uczniowie naszej szkoły przygotowani przez nauczyciela muzyki – panią Beatę Wolską zajęli:

Sukcesy uczniów SP 33 - Podsumowanie roku sportowego 2018

W zorganizowanym przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego podsumowaniu  nasza szkoła zajęła I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Igrzysk Dzieci Województwa Świętokrzyskiego w roku szkolnym 2017/0218.

 

Sukces Oliwii Januszek w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

14 grudnia 2018 r. odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowany po raz XXVII przez Polski Czerwony Krzyż.