Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Mistrz Głośnego Czytania

16 marca 2018 r. uczniowie klas drugich wyłonieni w eliminacjach wewnątrzklasowych walczyli o tytuł Mistrza Głośnego Czytania.

Spotkanie autorskie w bibliotece

3 marca 2018 r. obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pisarzy. Z tej okazji w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z kielecką pisarką, autorką baśni i opowiadań – panią Ewą Ziółkowską – Darmas, w którym uczestniczyli uczniowie klasy Vd i Ve.

Uczniowie SP 33 laureatami ogólnopolskiego konkursu „Pyszne mleczne danie Kota Mleczysława”

Uczniowie klas I-III licznie uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie Pyszne mleczne danie Kota Mleczysława, w ramach realizowanego w 2017 r. w naszej szkole projektu „Mamy Kota na Punkcie Mleka”, organizowanego przez Polską Izbę Mleka w Białymstoku.

Poznajemy biblioteki pozaszkolne

1 marca 2018 roku uczniowie klasy 4 f uczestniczyli w spotkaniu na temat: Łysa Góra – ziemia baśni i legend zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Kielcach.

Wizyta Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w SP 33

W dniach 1 i 2 marca 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I –III gościli u siebie aktorów z Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”.

Majsterkowe zmagania oddziału przedszkolnego

2 lutego 2018 r. oddział przedszkolny miał okazję wziąć udział w warsztatach z majsterkowania zorganizowanych przez sklep budowlany Castorama w Kielcach.

POCZTA WALENTYNKOWA

 9 lutego 2018 r. szkolne korytarze wypełniły się czerwonymi serduszkami, a to za sprawą Św. Walentego. 

Apel Bezpieczne ferie

9 lutego 2018 r. z okazji zbliżających się ferii zimowych uczniowie klasy III e i III g wraz z wychowawcami - panią Anną Sroką i panią Agnieszką Żelichowską przygotowali apel pt. Bezpieczne ferie.

Zabawa karnawałowa

1 lutego 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w tradycyjnej zabawie karnawałowej.

Sukces uczniów SP 33 w Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym DANCE MA SENS

8 lutego 2018 r. uczniowie klasy II a i III g wystąpili w I Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym DANCE MA SENS, w którym zajęli III miejsce.