Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA DLA SYRII

Biskup Antonie Chbeir z Tartus z Syrii apelował: Nie zapominajcie o nas. Jeśli chcecie pomóc Syrii, pomóżcie odbudować szkoły, żeby dzieci mogły się tam uczyć. W odezwie na te słowa Samorząd Uczniowski klas I- VIII w czerwcu i we wrześniu przeprowadził zbiórkę pieniędzy.

 

Lekcja chemii inaczej, czyli klasa VIII b na Kadzielni

18 października 2018 r. klasa VIII b zwiedziła podziemną trasę turystyczną na Kadzielni.

Dżentelmen roku

1 października 2018 r. podczas długich przerw odbyły się wybory najlepszych dżentelmenów SP 33.

Wiedeńskie klimaty, czyli pobyt nad pięknym, modrym Dunajem

2 października 2018 r. w godzinach wieczornych uczniowie klas ósmych SP 33 udali się na wycieczkę do Wiednia.

 

Wybory Samorządu Uczniowskiego

25 września 2018 r. w SP 33 odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019.

Gra miejska po raz kolejny

26 września 2018 r.  uczniowie z klas ósmych po raz drugi wzięli udział w kieleckiej VI Jubileuszowej Grze Miejskiej zorganizowanej przez ZSI oraz SODMiDN.

Szkolne Koło Caritas

W dniach 28 i 29 wrześniauczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji charytatywnej "Paczka dla seniora." Dziękujemy za zaangażowanie w tę piękną akcję.

„DO HYMNU!”

27 września 2018 r. ponad tysiąc uczniów SP 33 wzięło udział w ogólnopolskim konkursie dla szkół podstawowych Do Hymnu organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

„Przeszłość pracą i walką pisana”

21 września 2018 roku odbyły się drugie zajęcia z cyklu Kielce – moje miasto, moja Mała Ojczyzna. Tym razem uczniowie klas V E, V F i V D wybrali się na Karczówkę. Tematem zajęć była przeszłość Kielc, którą kształtowały praca i walka.

“Spotkanie z historią Kielc”

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości klasy V E, V F i V D przystąpiły do autorskiego projektu napisanego przez p. Joannę Śliwińską zatytułowanego: Kielce – moje miasto, moja Mała Ojczyzna.