Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Spotkanie wigilijne w klasie I d

21 grudnia 2017 r. w klasie I d odbyło się pierwsze spotkanie wigilijne.

Wystawa świątecznych choinek

Uczniowie klasy II a wraz z wychowawcą panią Bożeną Pasek z okazji świąt Bożego Narodzenia postanowili zorganizować wystawę własnoręcznie wykonanych choinek.

KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZYKU OBCYM

13 grudnia 2017 r. w SP nr 33 odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Obcym.

Wizyta uczniów klas piątych w „Gościnie u Chłopa Świętokrzyskiego”

7, 13 i 15 grudnia 2017 r. uczniowie klas piątych wraz z wychowawczyniami odbyli wycieczki do zagrody edukacyjnej Ostoja Dworska w Leśnicy i wzięli udział w warsztatach na temat: Kultywowanie dawnych tradycji świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczne wypieki w Pytlówce

Dnia 12 grudnia 2017 r. klasa III e oraz III g wraz z paniami Anną Sroką i Agnieszką Żelichowską odwiedziły Zagrodę Edukacyjną ,,Pytlówka”. 

MAGICZNY KRAKÓW

15 grudnia 2017 r. uczniowie klas VII c i VII d wybrali się do magicznego Krakowa.

Winter Wonderland!

15 grudnia 2017 r. grupa uczniów z klasy VII b wraz z opiekunem p. Edytą Kolasińską wzięła udział w warsztatach Winter Wonderland, czyli zwyczaje bożonarodzeniowe w różnych krajach.

Magiczny czas świąt w klasie III e

Grudniowy, przedświąteczny czas był dla uczniów klasy III e niezwykle twórczym okresem, w którym każdy wykazał swoją kreatywność i zamienił się w projektanta ozdób świątecznych.

Anielska lekcja klasy I d

7 grudnia 2017 r. babcia Igora Ziemby, pani Renata Ziemba wraz z wychowawczynią panią Jolantą Stalą- Pożogą przeprowadziły z dziećmi zajęcia, podczas których powstały piękne, anielskie postacie.

„SZLACHETNA PACZKA”

W grudniu 2017 r. uczniowie SP 33 dołączyli do ogólnopolskiego projektu SZLACHETNA PACZKA realizowanego przez Stowarzyszenie Wiosna.