Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Sukces uczennicy SP nr 33 w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

15 grudnia 2017 roku odbył się etap rejonowy XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanejprzez Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża. 

„Noc Biologów”

12 stycznia 2018 roku uczniowie klasy IV f wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Dziedzic uczestniczyli w Nocy Biologów organizowanej po raz piąty przez Wydział Biolo i Wydział Matematyczno – Przyrodniczy UJK w Kielcach.

Zdrowe drugie śniadanie

21-22 grudnia 2017 r. uczniowie klas: IV d, e, g poznawali na lekcjach przyrody zasady zdrowego odżywiania.

 

Uczniowie SP 33 wśród Kolędników Misyjnych

6 stycznia 2018 r. w uroczystość Objawienia Pańskiego na całym świecie był obchodzony Dzień Misyjny, który ma na celu zachęcenie dzieci do niesienia pomocy rówieśnikom z odległych zakątków świata, a szczególnie tam, gdzie toczy się wojna.

Jasełka bożonarodzeniowe w SP 33

22 grudnia 2017 r. w kościele Ducha Świętego przeżywaliśmy jasełka.

Eksperymenty klasy II b

Uczniowie klasy II b chętnie eksperymentują na zajęciach technicznych. Jednym z ostatnich pomysłów było wykonanie mebelków z drewnianych patyczków. Wszystkie prace były bardzo oryginalne i ciekawe.

 

Uczniowie klasy I B zwycięzcami Plebiscytu Echa Dnia

W piątek 29 grudnia 2017 roku zakończyło się głosowanie w Plebiscycie na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą w Kielcach, w ramach akcji „Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły” organizowanej przez „Echo Dnia”. Klasa I B zajęła I miejsce i weźmie udział w wyprawie do JuraParku w Bałtowie. 

SP 33 NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ W WOJEWÓDZTWIE!

19 grudnia 2017 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach odbyło się podsumowanie Roku Sportowego. Szkoła Podstawowa nr 33 zajęła I miejsce w województwie świętokrzyskim we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych za rok szkolny 2016/2017. 

Przedświąteczny czas w klasie I b

W klasie I b grudzień obfitował w wiele ciekawych działań i wydarzeń.

Uczniowie klasy IV c w BWA

18 grudnia 2017 uczniowie klasy IV c wzięli udział w warsztatach świątecznych zorganizowanych przez  Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach.