Aktualności

Ogólnopolski konkurs literacki „Rymowanka – Zachęcanka”

Uczennica klasy I d Maja Pindral wzięła udziału w ogólnopolskim konkursie literackim dla uczniów klas I – III szkół podstawowych Rymowanka – Zachęcanka, promującym Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków w 2020 roku.

Śladami bohaterów

W dniach 5-7 czerwca 2019 r. uczniowie klas szóstych brali udział w zajęciach pozaszkolnych organizowanych przez Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej, Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Kielce, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kielce w formie ścieżki dydaktycznej BOHATEROWIE WIELKIEJ I MAŁEJ OJCZYZNY realizowanej w ramach projektu Edukacja w Miejscach Pamięci Wiosna 2019.

Konkurs recytatorski WIERSZE DLA MAMY

W dniu 4 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego WIERSZE DLA MAMY.

Sukces uczennic SP 33 w Miejskim Konkursie Literackim

6 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XVI Miejskiego Konkursu Literackiego o tematyce profilaktycznej pod hasłem: Zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi. Nie zadają pytań, nie krytykują.

Odwiedziny w Pytlówce

31 maja 2019 r. uczniowie klasy I d wraz ze swoją wychowawczynią panią Dorotą Durlej odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne Pytlówka w Tarczku. 

Uczymy się pomagać

3 czerwca 2019 r. klasa VIII d uczestniczyła w kursie pierwszej pomocy uczniowskiej organizowanym przez PCK.

Wizyta w Pszczelim Dworku

W dniu 5 czerwca 2019 r. klasa II d wraz z wychowawczynią i pedagogiem specjalnym pojechała na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Pszczeli Dworek, położonego niedaleko Dymin.

CHEM – NOC z chemicznymi ciekawostkami i doświadczeniami

7 czerwca 2019 r. uczniowie SP 33 mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach prowadzonych w ramach kolejnej edycji Nocy Chemików organizowanej przez Instytut Chemii UJK.

 

Wycieczka klasy V c do Oblęgorka

28 maja klasa Vc wraz z wychowawcą odbyła wycieczkę do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku.

Mamy laureatów w konkursie międzyszkolnym!

7 maja 2019 r. uczennice klas siódmych, będące laureatkami szkolnego konkursu piosenki obcojęzycznej, reprezentowały SP 33 w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim i Niemieckim, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 28 w Kielcach.