Aktualności

NNW

Szanowni Państwo,

do 18 października 2019 r. możliwe jest zawarcie przez Państwa umowy dobrowolnego ubezpieczenia NNW uczniów w ramach polisy grupowej.

Składkę można opłacić w biurze firmy LuCasco ul. Panoramiczna 5/26. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 900 – 1700.

Więcej...

Udział uczniów SP 33 w akcji „Sprzątanie Świata”

17 września 2019 r. SP 33 przystąpiła do największej międzynarodowej akcji związanej z ochroną środowiska Sprzątanie Świata pod hasłem Akcja - segregacja. Jej celem jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie aktywnego dbania o środowisko naturalne.

Udział uczniów SP 33 w akcji „Narodowe Czytanie”

6 września 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 20                          im. N. Machałowej w Kielcach odbyło się seminarium literackie poświęcone polskim nowelom, zorganizowane przez SODMiDN w Kielcach oraz ww. szkołę w związku z ogólnopolską akcją Narodowe Czytanie pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r. 1071 uczniów SP 33 rozpoczęło naukę w 45 oddziałach, w tym 25 uczniów w oddziale przedszkolnym, 391 w klasach I-III i 655 w klasach IV-VIII. Nad procesem dydaktycznym w tym roku szkolnym będzie czuwać 101 nauczycieli.

UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE!

Uniwersytet Dziecięcy UJK w Kielcach organizuje bezpłatne zajęcia w ramach projektu Razem odkrywamy świat na UDJK, który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Podsumowanie kampanii Rowerowy Maj w SP 33

Korzystając z zaproszenia Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Mobilności Miejskiej oraz Dyrektora Wydziału Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w kampanii o charakterze konkursu pod nazwą Rowerowy Maj.

II miejsce klasy II b w ogólnopolskim konkursie „Historia mleka” oraz spotkanie z Kotem Mleczysławem

W dniu 20 maja 2019 r. uczniów klasy II b odwiedził wyjątkowy gość - Kot Mleczysław. Spotkanie było nagrodą na zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie pod hasłem Historia mleka w ramach projektu Mamy kota na punkcie mleka, organizowanym przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Białymstoku.

Sukcesy uczniów SP 33 w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych

W dniach 11-12 czerwca 2019 r. na stadionie MOSiR odbył sięFinał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych.

Rodzinne spotkanie w klasie II b

W dniu 29 maja 2019 r. uczniowie klasy II b pod kierunkiem wychowawcy pani Mirosławy Skuzy zorganizowali uroczyste spotkanie z najbliższymi pod hasłem: Bo rodzina to rodzina.

Wycieczka klasy II b i klasy I c do Sandomierza

W dniu 16 maja 2019 r. uczniowie klasy II b i klasy I c pod opieką wychowawców pani Mirosławy Skuzy i pani Jolanty Wysockiej wybrali się do Sandomierza.