Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

„Szalik z dobroci”

W listopadzie i grudniu 2018 r. uczniowie SP 33 brali udział w akcji Szalik z dobroci realizowanej przez Caritas Kielce. 24 grudnia obdarowali bezdomnych własnoręcznie wykonanymi ciepłymi szalikami.

Z potrzeby serca

W listopadzie i grudniu 2018 r. uczniowie SP 33 wraz z nauczycielami i Samorządem Szkolnym brali udział w akcjach  Szlachetna Paczka oraz Paczuszka dla Maluszka, w ramach których przygotowali upominki dla potrzebujących.

II miejsce uczennicy naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie „Mleczne zimowe motto kota Mleczysława”

W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego uczniowie klas I - III, pod kierunkiem wychowawców, z ogromnym zaangażowaniem realizowali zadania w ramach ogólnopolskiego Programu Mamy kota na punkcie mleka koordynowanego przez panią Mirosławę Skuzę.

Konkurs ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY

W dniu 13 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pod hasłem ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY zorganizowany przez p. Czesławę Grabias, p. Jolantę Kosakiewicz oraz p. Bożenę Pasek.

Odwiedziny Świętego Mikołaja u najmłodszych

Wizyta Świętego Mikołaja to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku, dlatego też 6 grudnia 2018 r. ten niezwykły gość odwiedził również naszych najmłodszych z oddziału przedszkolnego.

Wigilia klasy II d

21 grudnia 2018 r. w sali klasy II d odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem rodziców.

Kolędowanie przy choince

W ostatnim tygodniu przed Bożym Narodzeniem Samorząd Uczniowski klas I - III zorganizował wspólne kolędowanie przy choince, którą przystroiły wszystkie klasy samodzielnie wykonanymi ozdobami choinkowymi.

Przedświąteczny czas w klasie II d

14 grudnia 2018 r. na zajęcia plastyczne do klasy II d przyszła babcia ucznia Igora Ziemby -  pani Renata.

Kolędobranie!

20 grudnia 2018 r. w SP 33 odbyło się wspólne śpiewanie kolęd przez uczniów i nauczycieli. 

 

Próbny egzamin ósmoklasisty w SP 33 w Kielcach

W dniach 18-20 grudnia 2018 r. uczniowie SP 33 przystąpili do próbnych egzaminów ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego organizowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE).