Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2017 r. w dużej sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

SUKCES JĘZYKOWY TRZECIOKLASISTÓW

Czteroosobowa drużyna trzecioklasistów naszej szkoły zdobyła III miejsce w III Miejskim Turnieju Języka Angielskiego Young English Wizards dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej.

Uczniowie SP 33 na scenie Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

10 czerwca 2017 r. w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach odbył się finał I Przeglądu Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych pod hasłem Uwaga! Dzieci na scenie!

 

Sukces uczniów SP 33 w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców

9 czerwca 2017 r.  reprezentacja naszej szkoły w składzie: Karol Pęczkowicz z klasy IV F, Szymon Januszek z klasy IV B, Szymon Brzozowski z klasy IV C, Kamil Szerszeński z klasy IV C, Mikołaj Machocki z klasy IV D, Jakub Terpiński z klasy IV D, Michał Sajnóg z klasy IV B zajęła I miejsce. Opiekunem  zespołu był pan Dariusz Szczubiał.

Sukces uczennic SP 33 w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt

20 czerwca 2017 r. reprezentacja SP 33 w składzie: Maja Janiszewska z klasy IV D, Katarzyna Raczyńska z klasy IV F, Amelia Denkiewicz z klasy V A, Wiktoria Gołkowska z klasy V A, Oliwia Jarek z klasy IV B oraz Iga Pietrzyk z klasy IV C zdobyła II miejsce. Opiekunem  zespołu była pani Anna Zdziech. IV miejsce w punktacji indywidualnej zajęła Maja Janiszewska z klasy IV D.

Sukces uczniów SP 33 w Finale Wojewódzkim w Biegach Rozstawnych sztafeta 4 x 100 m chłopców

19 czerwca 2017 r.  reprezentacja SP 33 w składzie: Kamil Orszulak z klasy VI A, Eryk Łęski z klasy V B, Tobiasz Abramowicz z klasy VI B oraz Kacper Bober z klasy VI E zdobyła IV miejsce. Opiekunem  zespołu był pan Stanisław Pałęga.

Maciej Zyz mistrzem Polski!

6 czerwca 2017 r.  uczeń SP 33 Maciej Zyz z klasy V B zajął pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Polski Kadetów Młodszych w KICKBOXINGU LIGHT-CONTACT w wadze -37 kg

Sukces w miejskim konkursie ekologicznym

7 czerwca 2017 roku odbył się finał całorocznego konkursu Środowisko ponad wszystko zorganizowanego przez Straż Miejską oraz Urząd Miasta w Kielcach – Wydział Zarządzania Energią oraz Wydział Usług Komunalnych i Zarządzania Środowiskiem.

Młodzi naukowcy są wśród nas

 9 czerwca 2017 roku uczniowie SP 33 reprezentowali szkołę podczas V Jubileuszowego Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowego Dzieci: Człowiek i nauka… W poszukiwaniu bliskości wiedzy.