Aktualności

Szanowni Państwo

W związku z akcją „Przekaż 1% podatku dla organizacji z Kielc” zachęcamy Państwa do przekazania swojego podatku dla organizacji, które mają swoją siedzibę na terenie miasta.  

Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2020 rok mających siedzibę w Kielcach:

http://www.um.kielce.pl/gfx/kielce2/userfiles/files/org_poza/wykaz_opp.pdf

Sukces uczennicy klasy VI b SP 33!

Uczennica klasy VI b, Jowita Cedro zdobyła I miejsce w konkursie WYRUSZAMY RAZEM W CYFROWY ŚWIAT... BEZPIECZNIE! Organizatorami konkursu byli Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Szkolna akcja DBAM O SIEBIE, ZDROWO SIE ODŻYWIAM

Opiekunowie działalności ekologicznej i prozdrowotnej - Jolanta Młynarczyk
i Ewa Stramska - zachęciły wychowawców klas I-III i dzieci do udziału w szkolnej akcji: Dbam o siebie, zdrowo się odżywiam.

Bożonarodzeniowe jasełka

21 i 22 grudnia 2011 roku uczniowie SP 33 obejrzeli jasełka, które wprowadziły widzów w niezwykły świąteczny nastrój.

Udział uczniów SP 33 w akcji Szlachetna paczka

9 grudnia 2011 roku uczniowie SP 33 przekazali dla jedenastu rodzin paczki przygotowane w ramach akcji Szlachetna paczka.

Spotkanie uczniów SP 33 ze Świętym Mikołajem

Uczniowie SP 33 zostali zaproszeni na spotkanie ze Świętym Mikołajem, które przygotowało Stowarzyszenie Rodzin Katolickich działające przy parafii Świętego Ducha i Stowarzyszenie Młodzieży Katolickiej przy parafii Świętej Jadwigi.

Konkurs Osobliwości regionu świętokrzyskiego

Dnia 5 grudnia 2011r. odbył się szkolny konkurs wiedzy dla uczniów klas trzecich pod hasłem: Osobliwości regionu świętokrzyskiego zorganizowany przez opiekunów działalności ekologicznej i prozdrowotnej edukacji wczesnoszkolnej
– Jolantę Młynarczyk i Ewę Stramską.

Gala wolontariatu

W ramach obchodów Międzynarodowego Roku Wolontariatu 5 grudnia 2011 roku odbyła się uroczystość, podczas której SP 33 została wyróżniona jako jedyna szkoła w województwie świętokrzyskim i diecezji kieleckiej za bezinteresowną pracę, trud, czas poświęcony drugiemu człowiekowi i otrzymała tytuł Miejsce przyjazne wolontariuszom.

Udział uczniów SP 33 w akcji na rzecz bezdomnych zwierząt

W listopadzie i grudniu 2011 roku uczniowie klas 0 – III aktywnie włączyli się
w akcję Pomagamy bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę.

Apele z okazji Święta Niepodległości

9 listopada 2011 roku w SP 33 odbył się apel dla klas I – III pod hasłem Ignacy Jan Paderewski patronem naszej szkoły, zaś 10 listopada uczniowie klasy V c, VI a, VI c i V b przygotowali przedstawienie z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Sukces naszych uczniów w konkursie „W kolorach logo polskiej prezydencji”

W listopadzie odbyło się rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „W kolorach logo polskiej prezydencji”.