CHEM – NOC z chemicznymi ciekawostkami i doświadczeniami

7 czerwca 2019 r. uczniowie SP 33 mieli okazję uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach prowadzonych w ramach kolejnej edycji Nocy Chemików organizowanej przez Instytut Chemii UJK.

Wycieczka klasy V c do Oblęgorka

28 maja klasa Vc wraz z wychowawcą odbyła wycieczkę do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku.

Mamy laureatów w konkursie międzyszkolnym!

7 maja 2019 r. uczennice klas siódmych, będące laureatkami szkolnego konkursu piosenki obcojęzycznej, reprezentowały SP 33 w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim i Niemieckim, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 28 w Kielcach.

Odkrywamy talenty!

4 czerwca 2019 r. odbył się WIECZÓR TALENTÓW. Wzięło w nim udział 33 uczniów klas IV-VIII.

SUKCES UCZENNIC Z KLASY 6 D W KONKURSIE TANECZNYM

28 maja 2019 r. odbył się II Międzyszkolny Konkurs Taneczny DANCE MA SENS, zorganizowany przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 i SODMiDN w Kielcach, w którym zaprezentowała się formacja taneczna z klasy 6 d w składzie: Maja Matys, Monika Wojtas i Maja Janiszewska.

Sukces uczennicy SP 33 w ogólnopolskiej olimpiadzie

W dniach 24 – 26 maja 2019 r. odbywał się w Łodzi finał XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Uczennica klasy VIII d Oliwia Januszek reprezentowała województwo świętokrzyskie.

Wycieczka na Politechnikę Świętokrzyską

31 maja 2019 r. klasa V g brała udział w wydarzeniu organizowanym przez PŚK w Kielcach Politechnika Świętokrzyska dzieciom – Świat Młodego Odkrywcy.

A B C młodego wędkarza

29 maja 2019 r. klasa 4 a uczestniczyła w prelekcji nt. Ryby i ich środowisko.

Bal Ósmoklasisty na pożegnanie szkoły!

24 maja 2019 r. odbył się w naszej szkole bal uczniów klas ósmych zorganizowany przez rodziców ósmoklasistów i Samorząd Szkolny.