NNW

Szanowni Państwo,

do 18 października 2019 r. możliwe jest zawarcie przez Państwa umowy dobrowolnego ubezpieczenia NNW uczniów w ramach polisy grupowej.

Składkę można opłacić w biurze firmy LuCasco ul. Panoramiczna 5/26. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 900 – 1700.

Udział uczniów SP33 w Alternatywnych Lekcjach WF

28 września 2019 r. uczniowie klas VIc i VIIe wraz z wychowawcami i nauczycielami wychowania fizycznego uczestniczyli w Alternatywnych Lekcjach Wychowania Fizycznego w Hali Legionów w Kielcach.

Dzień Głośnego Czytania

27 września 2019 r. w bibliotece szkolnej SP 33 świętowano Dzień Głośnego Czytania. Do czytelni zostali zaproszeni uczniowie z klasy I c i I e z wychowawcami.

Udział uczniów SP 33 w grze miejskiej

27 września 2019 r. z okazji Europejskiego Dnia Języków grupa uczniów z klas: 7 b, 8 a i 8 b wzięła udział w VII Grze Miejskiej - UE na 15 organizowanej przez SODMiDN w Kielcach.

Dzień Chłopaka w bibliotece

30 września 2019 r. każdy uczeń, który odwiedził bibliotekę w SP 33 otrzymał słodki upominek i życzenia od pań bibliotekarek.

Spotkanie z włoską kulturą

20 września 2019 r. grupa uczniów z klasy 7 b wzięła udział w zajęciach kulturowo-językowych prowadzonych przez dwie Włoszki: Adrianę Ardelean i Aminę Saleem.

Lekcja chemii inaczej, czyli klasa VIII a na Kadzielni

26 września 2019 r. klasa VIII A zwiedziła podziemną trasę turystyczną na Kadzielni. Uczniowie pokonali 160m trasy w ciągu trzech jaskiń: Odkrywców, Prochowni i Szczeliny, które powstawały w wyniku działania procesów krasowych przez miliony lat.

Zaproszenie na mecz piłki nożnej reprezentacji kobiet POLSKA - BRAZYLIA

Urząd Miasta Kielce oraz Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej  serdecznie zapraszają na PIŁKARSKIE WYDARZENIE ROKU!!! - mecz piłki nożnej reprezentacji kobiet POLSKA – BRAZYLIA, który odbędzie się w dn. 08.10.2019 (wtorek) o godz. 20.15 w Kielcach, na Suzuki Arena.

„BADMINTONKI 33” W HALI TRENINGOWEJ BADMINTONA

23 września 2019 r. grupa Szkolnego Klubu Sportowego Badmintonki 33 wybrała się pod opieką pani instruktor Bogumiły Kępkowskiej do olbrzymiej hali badmintona przy  ul. Wschodniej w Kielcach.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

25 września 2019 r. w SP 33 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020.

Wyjście siódmoklasistów do Muzeum Narodowego w Kielcach

19 i 20 września 2019 r. uczniowie klas: VII a, VII, d, VII e oraz VII f wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Muzeum Narodowe w Kielcach w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich.