Sukcesy uczniów SP 33 - Podsumowanie roku sportowego 2018

W zorganizowanym przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego podsumowaniu  nasza szkoła zajęła I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Igrzysk Dzieci Województwa Świętokrzyskiego w roku szkolnym 2017/0218.

Sukces Oliwii Januszek w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

14 grudnia 2018 r. odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia zorganizowany po raz XXVII przez Polski Czerwony Krzyż.

II miejsce uczennicy naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie „Mleczne zimowe motto kota Mleczysława”

W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego uczniowie klas I - III, pod kierunkiem wychowawców, z ogromnym zaangażowaniem realizowali zadania w ramach ogólnopolskiego Programu Mamy kota na punkcie mleka koordynowanego przez panią Mirosławę Skuzę.

Konkurs ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY

W dniu 13 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pod hasłem ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY zorganizowany przez p. Czesławę Grabias, p. Jolantę Kosakiewicz oraz p. Bożenę Pasek.

Odwiedziny Świętego Mikołaja u najmłodszych

Wizyta Świętego Mikołaja to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku, dlatego też 6 grudnia 2018 r. ten niezwykły gość odwiedził również naszych najmłodszych z oddziału przedszkolnego.

Wigilia klasy II d

21 grudnia 2018 r. w sali klasy II d odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem rodziców.

Kolędowanie przy choince

W ostatnim tygodniu przed Bożym Narodzeniem Samorząd Uczniowski klas I - III zorganizował wspólne kolędowanie przy choince, którą przystroiły wszystkie klasy samodzielnie wykonanymi ozdobami choinkowymi.

Przedświąteczny czas w klasie II d

14 grudnia 2018 r. na zajęcia plastyczne do klasy II d przyszła babcia ucznia Igora Ziemby -  pani Renata.

Kolędobranie!

20 grudnia 2018 r. w SP 33 odbyło się wspólne śpiewanie kolęd przez uczniów i nauczycieli.

Próbny egzamin ósmoklasisty w SP 33 w Kielcach

W dniach 18-20 grudnia 2018 r. uczniowie SP 33 przystąpili do próbnych egzaminów ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego organizowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE).