Nie ma dostępnych aktualności.

Zajęcia sportowe KS Vive Kielce

Dołącz do grup młodzieżowych KS VIVE Kielce!

Pierwszaki w bibliotece

W styczniu najmłodsi uczniowie SP 33 po raz pierwszy odwiedzili bibliotekę szkolną. Panie bibliotekarki przeprowadziły cykl lekcji z przysposobienia bibliotecznego dla uczniów klas pierwszych. Dzieci zapoznały się z regulaminem, zwiedziły pomieszczenia biblioteki oraz rozmawiały o tym, dlaczego warto czytać książki. Niektórzy uczniowie wykazali się dużą wiedzą czytelniczą.

I otrzymaliśmy...

Po zakończeniu projektu Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem, który był realizowany w naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020, nasza placówka otrzymała właśnie taki tytuł. Certyfikat został przyznany przez organizatora projektu, czyli Świętokrzyskie Centrum Onkologii. Projekt był objęty patronatem Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty i realizowany we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Kielce-Moje Miasto w 2021 roku”, organizowanym przez Urząd Miasta Kielce

Konkurs odbywa się w 3 kategoriach wiekowych:

- dzieci w wieku przedszkolnym,

- dzieci z klas I - III szkoły podstawowej,

- dzieci z klas IV - VIII szkoły podstawowej.

WYNIKI KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH

W ramach projektu edukacyjnego To się czyta… przeprowadzono szkolne konkursy biblioteczne i akcję fotograficzną. Dziękujemy za zaangażowanie i ciekawe prace.

Zdrowo jem, więcej wiem

W roku szkolnym 2020/2021 oddział przedszkolny bierze udział w projekcie Fundacji BOŚ Zdrowo jem, więcej wiem.

Wypożycz sobie prezent na święta

Święta już bardzo blisko, dlatego warto pomyśleć o prezencie dla siebie…

Mikołajki z Samorządem Uczniowskim

Samorząd Uczniowski zawsze pamięta o ważnych datach w kalendarzu każdego dziecka. W tym roku również, pomimo nauczania na odległość, zgodnie ze szkolną tradycją zorganizował mikołajki.

Zajęcia z pracownikiem Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych

5 października 2020 r. uczniowie koła geograficznego pod opieką pani Anny Król wzięli udział w zajęciach on-line pt. Formy ochrony przyrody, które poprowadził pracownik Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych.

KIELECKIE ZIMOWE PÓŁKOLONIE

Zapraszamy wszystkie kieleckie dzieci, uczniów klas I – IV do udziału w zimowych półkoloniach organizowanych przez Miejski Szkolny Ośrodek Sportowy w Kielcach w okresie ferii zimowych.

Więcej informacji pod adresem: