@Miasto Kielce - lubię to! :)

Najnowsze, tylko sprawdzone informacje z życia miasta, zdjęcia, filmy, ciekawostki - wszystko w jednym miejscu.

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Miasta Kielce.

Znajdziesz go pod tym adresem -> facebook.com/kielce.oficjalna/.

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Rodzice!

Rozporządzenie MEN z dnia 20.03.2020 r. umożliwia prowadzenie kształcenia na odległość, a także ocenianie uczniów w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19.

ODWOŁANE SPOTKANIA Z RODZICAMI

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno – wychowawczych wprowadzone zostały ograniczenia w funkcjonowaniu placówki. Spotkania z rodzicami zaplanowane na 24 i 25 marca 2020 r. zostają odwołane.

ZWROTY ZA OBIADY ZA MARZEC 2020 r.

Zwroty za niewykorzystane obiady za marzec 2020 r. zostaną rozliczone w miesiącu, w którym zostanie wznowione żywienie w stołówce szkolnej.

Informacja dla Rodziców

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Międzynarodowy Dzień Teatru

27 marca 2020 r. w piątek przypada Międzynarodowy Dzień Teatru.

Warsztaty z wytwarzania biżuterii

6 marca 2020 r.  w klasie I d odbyły się warsztaty z wytwarzania biżuterii.

Europejski Dzień Logopedy w czytelni SP 33

6 marca 2020 r. w czytelni szkolnej obchodzony był Europejski Dzień Logopedy.

Dzień Kobiet w bibliotece

9 marca 2020 r. w naszej wypożyczalni obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji wszystkie dziewczyny, które odwiedziły bibliotekę SP 33 i wypożyczyły jakąś książkę otrzymały słodki upominek i życzenia od pań bibliotekarek.

ZŁOTE DZIEWCZĘTA

4 marca 2020 r. odbył się finał Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej dziewcząt.

Sukces sportowy uczennicy SP 33

25 lutego 2020 r. na basenie Foka w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu uczniów klas IV.

Sukces sportowy ucznia SP 33 w pływaniu

5 marca 2020 r. Jan Brzóska z klasy VIII c reprezentował nasz szkołę w Mistrzostwach Kielc Szkól Podstawowych w Pływaniu.

Ökovolksmode- ekologiczna moda ludowa

26 lutego 2020 r. uczennice SP 33 Adrianna Paciorek oraz Dominika Obara z klasy 7a wzięły udział w I Międzyszkolnym Konkursie Ökovolksmode- ekologiczna moda ludowa niemieckiego obszaru językowego