W Muzeum Przyrody i Techniki „Ekomuzeum” w Starachowicach

25 maja 2018 r. uczniowie klas piątych oraz klas czwartej b i czwartej f wzięli udział w wycieczce do Starachowic na piknik archeologiczny Żelazne Korzenie

Dzień Sportu

29 maja 2018 r. w SP 33 nie było  tradycyjnych lekcji ani dzwonków. Zamiast nich Samorząd Uczniowski z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zorganizował ciekawe zajęcia.

Warsztaty teatralne z aktorką Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”

Uczniowie klas I b, III c oraz III e mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych warsztatach teatralnych prowadzonych przez panią Hannę Świętnicką, aktorkę Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”.

Pomoc dla zwierząt ze schroniska w Dyminach

Uczniowie klas młodszych zawsze bardzo chętnie biorą udział w różnych akcjach, których celem jest wsparcie słabszych lub pokrzywdzonych, dlatego też ochoczo zaangażowali się w pomoc zwierzętom ze schroniska w Dyminach.

Dwa drugie miejsca w konkursie międzyszkolnym!

10 maja 2018 r. uczniowie klas siódmych, będący laureatami szkolnego konkursu piosenki obcojęzycznej, reprezentowali SP 33 w konkursie piosenki w języku angielskim i niemieckim, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 28 w Kielcach.

Projekt Kino Niemieckie zakończony

26 kwietnia 2018 r. uczniowie klas VII c oraz VII d wzięli udział w seansie filmowym w kinie Moskwa w Kielcach.

Kulinarne doświadczenia uczniów klasy I b

W dniu 19 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy I b, pod kierunkiem wychowawcy pani Mirosławy Skuzy, wykonywali wiosenne kanapki.

Uczniowie SP 33 bawią i uczą młodszych

25 kwietnia 2018 roku uczniowie SP 33 zorganizowali spotkanie dla dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 19, którego celem była prezentacja doświadczeń i eksperymentów potwierdzających w oczywisty i przekonywujący sposób prawa fizyki.