Nie ma dostępnych aktualności.

Walentynki w bibliotece szkolnej

14 lutego 2020 r. z okazji walentynek w naszej bibliotece wiele się wydarzyło. Wypożyczalnia została ozdobiona czerwonymi sercami. Przed biblioteką przygotowano wystawę z miłosnymi wierszami i rymowankami. Natomiast w czytelni można było obejrzeć wystawę książek prezentujących Motyw miłości w literaturze.

Dzień Bezpiecznego Internetu w czytelni SP 33

11 lutego to Dzień Bezpiecznego Internetu. Jest on obchodzony z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Lekcje języka polskiego z wykorzystaniem quizu Kahoot

W ostatnim tygodniu przed feriami uczniowie klas: IV a, VI f, VI g wzięli udział w niezwykle ciekawych lekcjach, podczas których przekonali się, że telefon służy nie tylko do grania w gry. Uczestniczyli w kreatywnych lekcjach języka polskiego z wykorzystaniem quizu Kahoot.

Bal karnawałowy

23 stycznia 2020 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w tradycyjnym balu karnawałowym.

Apel „Bezpieczne ferie zimowe”

22 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się apel dotyczący zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

Dzień Kubusia Puchatka w bibliotece

18 stycznia 2020 r. przypada Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.

Kolejna „Noc Biologów” już za nami!

10 stycznia 2020 roku uczniowie klasy VI f piątkowy wieczór spędzili w Instytucie Biologii UJK uczestnicząc w wielu warsztatach podczas organizowanej po raz dziewiąty Nocy Biologów pod hasłem Globalne zmiany klimatyczne.

„Starszy czyta młodszemu”

13 grudnia 2019 r. uczniowie klas młodszych mieli okazję wysłuchać fragmentu Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa C. S. Lewisa, przeczytanego przez starsze koleżanki w ramach akcji SU.

Przedświąteczny czas w klasie III d

W grudniu uczniowie klasy III d niecierpliwie czekali na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Ten niezwykły czas umiliły wszystkim zorganizowane w klasie mikołajki.

W świątecznym nastroju

19 grudnia 2019 r. w kościele pw. Ducha Świętego uczniowie SP 33 oglądali jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z klas I-III pod kierunkiem siostry Krystyny Woźniak i księdza Adama Kaczmarczyka oraz kolegów z klas IV-VIII pod opieką s. Nadii Antoniuk i ks. Pawła Sorbiana. Kolędy zaśpiewał chór szkolny prowadzony przez panią Katarzynę Rytelewską.