Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Wycieczka klasy III e do Centrum Nauki Leonardo da Vinci

14.09.2016 r. klasa III e wraz z wychowawczynią Jolantą Stalą - Pożogą pojechała na zajęcia warsztatowe i zwiedzanie Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 r. 897 uczniów SP 33 rozpoczęło naukę w 40 oddziałach, w tym 25 uczniów w oddziale przedszkolnym. Nad procesem dydaktycznym w tym roku szkolnym będzie czuwać 79 nauczycieli.

Roboty budowlane obejmujące polepszenie elementów pokrycia dachu budynku sali gimnastycznej

Zaproszenie do składania ofert, na roboty budowlane obejmujące polepszenie elementów pokrycia dachu budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego w Kielcach.

Termin składania ofert: 15.09.2016r. godzina 10:00.

Informacja o wynikach postępowania

Kolejny sukces Zielonego Patrolu z SP 33

7 czerwca 2016 roku w Kieleckim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie VIII edycji konkurs Zielony Patrol organizowanego pod patronatemPrezydenta MiastaKielce. Zielony Patrol nr 21 z SP 33 po raz kolejny odniósł sukces. Grupa 15 uczniów rozpoczęła wakacje tygodniową wycieczką do Wiednia i Bratysławy. Nagroda główna to efekt wytrwałej i systematycznej pracy uczniów, ich licznych pomysłów, inicjatyw oraz dużego zaangażowania. 

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016 r. odbył się uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Został on przygotowany przez chór szkolny oraz klasy IV b, IV d i V e pod kierunkiem wychowawczyń: pani Magdaleny Ćmiel, pani Anny Janickiej i pani Urszuli Fatalskiej.

Wycieczka klasy III c do gospodarstwa agroturystycznego

Uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią - panią Dorotą Durlej odwiedzili w czerwcu gospodarstwo agroturystyczne „Pytlówka” w Tarczku.

Kolejny sukces językowy naszych trzecioklasistów

Oliwia Bełczew z klasy III c, Justyna Jarosz z III f, Marta Łubek z III f i Urszula Stefanowska z III b zdobyły I miejsce w II Miejskim Turnieju Języka Angielskiego Young English Wizards dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej.

Krajowa Odznaka Jakości eTwinning dla projektu SP33

Projekt eTwinning Let's read together!, który realizowany był w SP 33 w bieżącym roku szkolnym, został wyróżniony Krajową Odznaką Jakości. Jest ona przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning projektom spełniającym szereg wymagań m.in. z zakresu innowacji pedagogicznych, współpracy między szkołami partnerskimi oraz wykorzystania nowoczesnych technologii. Nagrodę otrzymują szkoły, których działania w zakresie eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Odznaka ta stanowi również potwierdzenie zaangażowania szkoły w rozwój współpracy europejskiej.

Sukces sportowy uczennicy kl. IV b Ady Makuły

Ada Makuła, uczennica klasy IV b zdobyła wicemistrzostwo Polski w biegu na 60 metrów, uzyskując rewelacyjny wynik 8,58s w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych, który odbył się w Łodzi.

Udział uczniów SP 33 w Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym Dzieci

10 czerwca 2016 r. uczniowie Zielonego Patrolu uczestniczyli w IV Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym Dzieci Człowiek i świat – przestrzenie odkrywania. Jego organizatorem był Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego i Uniwersytet Dziecięcy UJK.