Nie ma dostępnych aktualności.

KONKURS PIOSENKI ŚWIATECZNEJ W JĘZYKU OBCYM

16 grudnia w  naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Obcym.

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie I d

W dniu 19 grudnia 2019 r. w klasie I d odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe poprowadzone przez panią Kamilę Dziwosz, mamę uczennicy Zosi.

Wizyta oddziału przedszkolnego w muzeum

17 grudnia 2019 r. oddział przedszkolny wybrał się na wycieczkę do Muzeum Narodowego w Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach.

Wspólne kolędowanie przy choince Samorządu Uczniowskiego

W ostatnim tygodniu przed Bożym Narodzeniem Samorząd Uczniowski zorganizował  dla klas I – III wspólne kolędowanie przy choince.

Mikołajki jak z bajki

W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej Mikołajki jak z bajki, której celem była zbiórka nowych zabawek, gier, książek oraz puzzli dla dzieci ze Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Kielcach oraz oddziału dziecięcego Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii.

„Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku”

W dniach 6 i 7 grudnia 2019 r. sieć marketów Auchan we współpracy z fundacją DKMS zorganizowała, jak co roku o tej porze, Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku.

Finały Wojewódzkiego Turnieju Szachowego

7 i 8 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół w Kostomłotach II odbyły się Finały Wojewódzkiego Turnieju Szachowego pod nazwą – Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiada.

Pomagamy! Działania Szkolnego Koła Caritas

Uczniowie SKC mają za sobą pracowite i pełne wrażeń dwa tygodnie.

Wypożycz sobie prezent na święta

Święta już blisko, ale zanim naprawdę nadejdą,

Ty już dziś możesz otworzyć swoją pierwszą świąteczną paczkę…

Biblioteka szkolna po raz kolejny zaprasza do udziału w akcji

Wypożycz sobie prezent na święta

Przyjdź do biblioteki i spośród wielu barwnych paczek z kolorowymi wstążkami wybierz tę jedną.

Liczba paczek limitowana!

Pomagamy!

W grudniu 2019 r. uczniowie SP 33 dołączyli do ogólnopolskiego projektu pomocy rodzinom znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej SZLACHETNA PACZKA, realizowanego przez stowarzyszenie Wiosna.