Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Podsumowanie kampanii Rowerowy Maj w SP 33

Korzystając z zaproszenia Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Mobilności Miejskiej oraz Dyrektora Wydziału Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Kielce nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w kampanii o charakterze konkursu pod nazwą Rowerowy Maj.

II miejsce klasy II b w ogólnopolskim konkursie „Historia mleka” oraz spotkanie z Kotem Mleczysławem

W dniu 20 maja 2019 r. uczniów klasy II b odwiedził wyjątkowy gość - Kot Mleczysław. Spotkanie było nagrodą na zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie pod hasłem Historia mleka w ramach projektu Mamy kota na punkcie mleka.

Rodzinne spotkanie w klasie II b

W dniu 29 maja 2019 r. uczniowie klasy II b pod kierunkiem wychowawcy pani Mirosławy Skuzy zorganizowali uroczyste spotkanie z najbliższymi pod hasłem: Bo rodzina to rodzina.

Wycieczka klasy II b i klasy I c do Sandomierza

W dniu 16 maja 2019 r. uczniowie klasy II b i klasy I c pod opieką wychowawców pani Mirosławy Skuzy i pani Jolanty Wysockiej wybrali się do Sandomierza.

Klasowy Dzień Talentów

18 czerwca 2019 r. uczniowie klasy II d prezentowali swoje talenty i umiejętności.

BADMINTONKI 33 - SZKOLNY KLUB SPORTOWY

I półrocze trzeciej edycji pozalekcyjnych zajęć sportowych w ramach Programu Szkolnego Klubu Sportowego już za nami. Była to nauka gry w badmintona dla dziewczynek z klas piątych.

Szkolna Liga Szachowa

11 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej im. Św. Stanisława Kostki odbyła się uroczystość zakończenia i dekoracji laureatów XV edycji Świętokrzyskiej Ligi Szachowej.

Na Ratunek – przedstawienie w ramach projektu Szkoła Pozytywnych Myśli

6 czerwca 2019 r. uczniowie klas: II b, IV c, d, e, f i V d pod opieką pani Anny Król wystawili przedstawienie dla dzieci z klas czwartych.