Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w SP 33

13 listopada 2017 r. klasy V e i V f wraz z wychowawczyniami panią Dorotą Łukawską oraz Izabelą Królak zaprezentowały program artystyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 

 

 

Warsztaty klasy III g

Dnia 8 listopada 2017 r. uczniowie z klasy III g wraz z wychowawcą p. Agnieszką Żelichowską uczestniczyli w warsztatach ,,Castorama Majsterkowo", gdzie odkrywali pasję do majsterkowania oraz rozwijali umiejętności manualne.

Śniadanie daje moc

8 listopada 2017 r. oddział przedszkolny hucznie obchodził finał kilkutygodniowej akcji pt.  Śniadanie daje moc.

Tropiciele przyrody w Kapkazach

9 października 2017 r. uczniowie klasy IV f i IV g uczestniczyli w przyrodniczych warsztatach terenowych TROPICIELE PRZYRODY NA START.

Bezpieczni w internecie

8 listopada 2017 r. uczniowie klas szóstych wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami policji na temat: Cyberprzestępczość i odpowiedzialność prawna nieletnich, które zostało zorganizowane w ramach projektu Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze.

Bajeczny poniedziałek w czytelni szkolnej

5 listopada obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, aby go uczcić panie z biblioteki szkolnej przygotowały cykl imprez dla uczniów klas drugich.

Laur Michała Anioła

20 października 2017 r. w Muzeum Narodowym w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laur Michała Anioła przyznawanych przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach z miniony rok szkolny.

Święci w SP 33

31 października 2017 r. dzieci z klas: 1c, 1d, 1e, 3a, 3b, 3e, 3i, przygotowując się do uroczystości Wszystkich Świętych, wcieliły się w postaci wybranych świętych.

Sukces uczniów SP 33 w IX Biegu Ulicznym Kielce Biegają

21 października 2017 r. w Parku Miejskim odbył się IX Bieg Uliczny Kielce Biegają.

 

Uczennice SP 33 mistrzyniami województwa w biegach sztafetowych!

12 października 2017 r. na stadionie w Rytwianach odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Sztafetowych10x800m dziewcząt klas V-VI. Reprezentantki SP 33 zajęły I miejsce.