Aktualności

Nasza szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym UNICEF Wszystkie Kolory Świata

W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość?  Akcja Wszystkie Kolory Świata ma na celu zebranie funduszy na szczepienia dzieci z krajów rozwijających się przed poważnymi skutkami chorób, takich jak tężec, polio, gruźlica czy odra.

Mikołajki w naszej szkole!

6 grudnia 2018 r.  uczniowie SP 33 w Kielcach licznie wzięli udział w akcji Samorządu Uczniowskiego.

Wypożycz sobie prezent na święta

Święta już blisko, ale zanim naprawdę nadejdą,

Ty już dziś możesz otworzyć swoją pierwszą świąteczną paczkę…

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w akcji

Wypożycz sobie prezent na święta

Przyjdź do biblioteki i spośród wielu barwnych paczek z kolorowymi wstążkami wybierz tę jedną.

Liczba paczek limitowana!

Tańczyć każdy może

27 listopada 2018 r. odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV-VIII zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Chemia w terenie, czyli klasy VII i VIII na Giełdzie Minerałów

W dniach 24 - 25 listopada 2018 r. w Kieleckim Centrum Kultury odbyła się 63. Ogólnopolska Giełda Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich.

Sukces ucznia klasy II b

W dniu 15 listopada 2018 r. Mateusz Michałowski z klasy II b zdobył II miejsce w Konkursie Recytatorsko-Plastycznym POEZJA JESIENNA w kategorii wiekowej szkoła podstawowa klasy I - III, zorganizowanym przez Świetlicę Wspierająco - Integrującą "PLUS" w Kielcach. Gratulujemy!

Wyniki szkolnego konkursu historycznego

9 listopada 2018 r. odbył się szkolny konkurs historyczny poświęcony 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

„Podróż po Niepodległej” – przedstawienie w świetlicy szkolnej

15 listopada 2018 r. dla uczczenia 100-lecia Niepodległości Polski wystawiono przedstawienie pt. Podróż po Niepodległej.

Warszawa szlakiem „Kamieni na Szaniec”

Dnia 7 listopada 2018 r. klasy VIII a i VIII c wraz z wychowawczyniami wybrały się do Warszawy.

„Marzycielska poczta”

W listopadzie 2018 r. katecheci uczący w SP 33 w Kielcach wraz z uczniami włączyli się w projekt Marzycielska Poczta.

„Starszy czyta młodszemu”

W październiku oraz listopadzie 2018 r. Samorząd Uczniowski zainaugurował akcję Starszy czyta młodszemu.